Loading...
Kapat
English4ever
300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Merhaba İngilizce öğretmek için bu platformdayım.Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum.14yıldır okul öncesi,ilkokul,ortaokul ve YDS hazırlık konusunda tecrübem var.Yerimde saymam,eğitim konusunda yenilerim kendimi.Kişiye özel teknikler kullanarak farklı yöntemlerle ders anlatmayı tercih ederim.Uzaktan ve yüz yüze eğitim ile İngilizce öğretmek için burdayım.Öğrenciler derslerimle İngilizce temelini oluşturur.4 temel beceri ile ders anlatırım, böylelikle konuşmayı,okuduğunu anlamayı,dinlemeyi ve yazmayı birlikte öğrenirler.Çocuklarla iletişim onları anlayabildiğim şekildedir.Bir anne olarak onların hatalarını değil doğrularını ön planda tutarım.Bu konuda özgüven sağlarım ve başarıya ulaştığım çok öğrencim de olmuştur.Online ve yüz yüze derslerim mevcuttur.englishfatma225 Instagram adresinden örnek derslerime bakabilirsiniz.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Eda
5 01-01-2022
Daha önce kendisinden oğlum için ders almış birisi olarak çok memnun kaldık.Gerek ders anlatış tarzı gerekse çocuklara olan ilgisi çok güzel işinin ehli,öğretmeyi öğretirken de eğlendirmeyi bilen bir öğretmen tavsiye ederim.
Elçim yaman
5 01-01-2022
Fatma öğretmenim sizi bulduğumuz için çok şanslıyız. Yenilikçi ve eğlenceli tarzınız sayesinde çocuğum çok ilerleme kaydetti. Kendiniz hakkında anlattıklarınızın eksiği yok fazlası var. Teşekkür ederiz.

300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...