Loading...
Kapat
Muttana
100₺ ONLİNE
110₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Ben, TESOL sertifikasına ve İngilizce ana dil seviyesindeki yeterliliğe sahip deneyimli bir İngilizce öğretmeniyim ve çevrimiçi öğretmenlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyorum. Çukurova Üniversitesi öğrencisiyim ve kariyerimi tüm seviyelerdeki öğrencilerin dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya adadım. İngilizce öğretme uzmanlığım ve ana dil seviyesindeki İngilizce becerilerim, dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için değerli bir kaynak oluşturuyor.

 

Çevrimiçi İngilizce öğretmeni olarak, farklı arka planlardan ve öğrenme tarzlarından gelen öğrencilere özelleştirilmiş destek sağlayacak donanıma sahibim. Öğrencilerin başarılı olmalarına yardımcı olmak için dilbilgisi, telaffuz veya konuşma becerileri konusunda rehberlik sunabileceğim konusunda kendime güveniyorum.

 

Dilbilgisi, telaffuz veya konuşma becerileriyle ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, İngilizce'deki tam potansiyelinizi ortaya çıkarmak için buradayım. Dil hedeflerinizi başarmak ve İngilizce'deki tam potansiyelinize ulaşmak için birlikte çalışalım!

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

100₺ ONLİNE
110₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...