Loading...
Kapat
Mehmet Kırış
500₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Herkese merhaba ismim Mehmet KIRIŞ. Kocamustafapaşa Birey Dershanesi’nde Matematik-Geometri öğretmeni olarak çalışmaktayım. Küçüklüğümden beri matematik dersine olan ilgim ve sevgim beni önce lisede Matematik Olimpiyatlarına daha sonra da Matematik okumaya itti. Okulu bitirdikten sonra öğrencilerime de bu şekilde sevgiyi aşılamak için uğraş vermekteyim.

Ülkemizde yapılan milyonlarca öğrencinin aynı eğitim planı üzerinden eğitim almasını ben doğru bulmuyorum.Eğitim dediğin kişisel olmalıdır. Öğrencinin anlama kabiliyetine, yeteneklerine, bilgi birikimine ve bilgiye ulaşımına göre kişiselleştirilmelidir. Bu yüzden Ücretsiz yaptığımız ilk dersimiz rehberlik ve öğrenciyi tanıma ile geçmekte. Daha sonra öğrencimizin eksikliklerini anladıktan ihtiyaçlarını gördükten sonra da kişiye özel dokümanları hazırlamaya başlıyorum. Evet !Dokümanlarımı kişiye özel hazırlıyorum. Önce konu anlatımı yapıp konunun sadece ezbere dayalı değil matematiksel ve geometrik ispatlarla öğrencinin tam bir şekilde kavramasını sağlayıp daha sonra anlattığım konuyu pekiştirecek  örneklerle ilerlemesini sağlıyorum. Sonra mı? Sonrasında ise DENEME. Öğrencimizin belli bir seviyeye ulaştığını gördüğümde ise onu denemelerle master olması elimden geleni yapıyorum. Sonuç mu? Bu güne kadar LGS öğrencilerimde  Yaşar Acar Fen Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Beşiktaş Anadolu Lisesi, Pertevniyal Lisesi, Vefa Lisesi vb. gibi İstanbul’un ve Türkiye’nin sayılı iyi lisesine gittiler. Aynı şekilde YKS öğrencilerimden ise Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk gibi yüksek net ve sıralama isteyen bölümlere yerleştiler. Tabi ki bu başarılar benim değil öğrencilerimin kendi başarısıdır. Öğrencilerim hedeflerinin ve ne istediklerinin farkındaydılar. Benim koçluğumda güzelce derslerini çalıştılar ve kazandılar. 

Derslerimizi hem online hem de yüz yüze olarak verebilmekteyiz. Uygulama üzerinden mesaj attığınız vakit çok hızlı bir şekilde cevaplamaktayım. 5. Sınıftan mezun sınıfa kadar matematik – geometri özel dersi vermekteyim. Kullandığım kaynaklar piyasanın en iyi kaynaklarıdır. Üzerine ise benim kendi hazırladığım soruları da çözmekteyim. Benden ders alan öğrencime koçluk da yapmaktayım. Ders programı hazırlama, soru çözüm tekniklerini belirleme, deneme çözüm taktikleri, denemede stratejik hamleler, soru içerisinde soruyu çözümleme gibi birçok alanda yardım etmekteyim. Öğretmeniniz olarak benim sizden isteyeceğim tek şey ÖZGÜVEN ve KARARLILIKTIR. Geri kalan ise gününüzü planlayıp masa başına geçip size anlattığım şekilde ders çalışmaktır. Bu bakış açısını kazandığımızda ise hız ve dikkat isteyen TYT sınavı “VIZ gelip TIRIS gidiyor”. 

Ders işleyişlerimiz bu şekilde.Sadece LGS ve YKS öğrencilerimiz değil bunun yanında okul sınavlarına hazırlanan 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12. Sınıf öğrencilerimiz daha sonra YÖS, KPSS, ALES ve DGS’ ye hazırlanacak öğrencilerimizde benimle irtibata geçebilirler. Sitedeki aksaklıklardan dolayı ücret güncellemesi yapamamaktayım. Güncel ücretler için mesaj atabilirsiniz.

 

Ders Verdiği Alanlar
 • Fen ve Teknoloji
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Matematik
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Geometri
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Öğrenci Koçluğu
  Başlangıç - Orta - İleri
 • ALES
  Başlangıç - Orta - İleri
 • DGS
  Başlangıç - Orta - İleri
 • KPSS
  Başlangıç - Orta - İleri
 • LGS
  Başlangıç - Orta - İleri
 • YKS
  Başlangıç - Orta - İleri
 • YÖS
  Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Kübra Akdemir
5 17-11-2021
Yaklaşık 2 senedir mehmet hocamdan matematik dersi alıyorum.Çok memnunum.Anlamadığım zor konuların püf noktalarını bana öğretti.İyiki varsınız hocam
Mehmet Kırış
18-11-2021
Teşekkür Ederim :)
Ravza
5 17-11-2021
Beni matematikle barıştıran hoca: Mehmet Hoca.
Mehmet Kırış
18-11-2021
Teşekkür ederim ☺️
Arzu Yıldız
5 17-11-2021
Mehmet hocam size çok minnettarım, gerçekten özel dersin çok büyük yararı oldu. Çocuklarda gözle görülür bir gelişme var yolunuz açık olsun.
Mehmet Kırış
18-11-2021
Teşekkür ederim ☺️
Meral Furtana
5 17-11-2021
Sınav sonuçlarınızda fark yaratmak istiyorsanız kesinlikle Mehmet öğretmeni tavsiye ederim.Biz çok kendisinden çok istifade ettik. Teşekkürler Mehmet öğretmenim...
Mehmet Kırış
18-11-2021
Teşekkür ederim ☺️
Beyza Yıldırım
5 18-11-2021
Mehmet hocam sayesinde temel seviyesinde olan matematiğimi 40 ta 40 yapacak seviyeye getirdim.Harikasınız hocam
Mehmet Kırış
19-11-2021
Çok teşekkürler ☺️
Mihriban Yücel
5 19-11-2021
5 net olan matematiğimi sayesinde 35 nete çektiğim canım hocam
Cihan Er
5 20-11-2021
Şu an İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi isem Mehmet hocamın sayesindedir. Kendisine her konuda danışabilirsiniz.
kübra akdemir
5 08-12-2021
Mehmet hocamdan hem matematik hem fizik dersi alıyorum. Kendisi bu işin üstadı olmuşşş harikasın hocam
Mehmet Kırış
09-12-2021
Teşekkür ederimm
Selin Genç
5 13-02-2022
Online ders alacağım için şüphelerim vardı ama Mehmet hocanın çok iyi bir sistemi var bunun için. Çok ilgili bir öğretmen ve dersi hiç ezbere anlatmıyor. Her şeyi mantığı ve ispatlarıyla gösteriyor. Eminim birlikte güzel bir sonuç alacağız.
Yusuf Sefa Tuğtekin
5 25-03-2022
Medipol Üniversitesi 1. sınıf Mimarlık bölümü öğrencisiyim, üniversite sınavında en büyük kaynağım Mehmet Kırış'tır. Teşekkür ediyorum hocam, elinize emeğinize sağlık. Hakkınız ödenmez.
Deniz AŞKIN
5 19-09-2023
Hayat sadece iki şey için güzel; matematiği keşfetme ve öğretme... bu yolda oğluma sevdiren ve keşfettiren degerli öğretmenimize teşekkür ederim.

500₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...