Filtre Seçiniz
Hangi Gün
Kadın & Erkek
Fiyat
En Az En Çok
Seviye
Sırala

İstanbul matematik Özel Ders Eğitmenleri

Emre Kayalıoğlu
Matematik İSTANBUL / KADIKÖY
Matematik

Emre Kayalıoğlu

4 yıldır düzenli olarak özel ders veriyorum. İTÜ Endüstri Mühendisliğinden bu dönem mezun oldum. Lise öğrencilerim için Matematik, Geometri, Fizik, ...
Profile Git
Merve karahan
Matematik İSTANBUL / ESENLER
Matematik

Merve karahan

''ERZURUM TEKNİK ÜNİVERİSTESİ İKTİSAT '' bölümü mezunuyum.''İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PEDAGOJİK FORMASYON ''belgesine sahibim. MUHASEBE VE FİNANSMAN ÖĞ...
Profile Git
Hazal Petek
Matematik İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Matematik

Hazal Petek

Yeditepe Üniversitesi burslu Gıda Mühendisliği bölümünden mezunu olup, 10 seneye yakın bir süredir yoğun programlı özel dersler vermekteyim Tarafı...
Profile Git
NalanHoca
Matematik İSTANBUL / KADIKÖY
Matematik

NalanHoca

28 yıllık tecrübemle her seviyede matematik fen ve almanca dersleri veriyorum....eğlenceli pratik ve anlaşılır dersler için sizi de bekliyorum... TYT ...
Profile Git
Ecenur Temur
Matematik İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Matematik

Ecenur Temur

Üniversitede öğrencilik sürecimde özel ders vermeye başladım. Yaklaşık 5 yıldır özel ders veriyorum bir senedir özel kurum ve devlet okullarında öğretmenlik ...
Profile Git
Onurcan Aymelek
Matematik İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Matematik

Onurcan Aymelek

Merhaba, 2019 YKS sınavında 523,859 puanla Türkiye 1807.’si olarak ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yerleştim. Ayrıca eski bir eşit ...
Profile Git
Melih Tabak
Matematik İSTANBUL / TUZLA
Matematik

Melih Tabak

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum ve Özel Eğitim Öğretmenliği ÇAP(Çift Ana dal Programı) yapıyorum. Tiyatro, yaratıcı drama, orff gibi ç...
Profile Git
Asiye Elif Sonugür
Matematik İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Matematik

Asiye Elif Sonugür

ADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. EĞİTİMİME YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ OLARAK DEVAM EDİYORUM. ...
Profile Git
Nilüfer Balkış
Matematik İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Matematik

Nilüfer Balkış

Yaklaşık 6 yıldırmatematik özel ders ağırlıklı çalışıyorum.Şuan matematik üzerine onlıne özel ders üzerine bir kurumda çalışıyorum(part time).Bunun ...
Profile Git
AYŞE NUR KESECEK
Matematik İSTANBUL / SANCAKTEPE
Matematik

AYŞE NUR KESECEK

Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği'nden mezun oldum. Birikim Fen Lisesi mezunuyum. Ayrıca özel ders verdiğim birçok öğrencim var. 2 senedir bir vakıfta grup dersleri ...
Profile Git
Basaknalbant
Matematik İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
Matematik

Basaknalbant

Mimar Sinan G. S. Üniversitesinde matematik öğrencisiyim aynı zamanda İstanbul Üniversitesinden ingilizce dersler aldım. Derslerimi ilk önce konuyu ve örnek sorular üzerinden anlatım yapıyorum ...
Profile Git
Selenay demir
Matematik İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Matematik

Selenay demir

Merhaba ben Selenay, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim.Hem lise hem ortaokul öğrencilerine ders veriyorum.Alanımı severek okuyor ve anlatıyorum.Ortaokul öğ...
Profile Git
Matematik özel ders ihtiyacın mı var? Hemen İstanbul Matematik özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Kriterlerine uyan Matematik öğretmenini bul. Özel ders almaya başla.

İstanbul matematik özel ders öğretmeninizi Öğretmen Tercihim’ de bulun!

öğretmen tercihim nasıl kullanılır

İstanbul matematik özel ders veren eğitmenler seni bekliyor! Matematik dendiği zaman korkuyor veya nereden başlayacağını bilmiyor olabilirsin. Matematik senin için karmaşık bir labirentten çıkmanın yollarını aramaya dönüşüyor da olabilir. Ama sana iyi bir haberimiz var!

Bunun için neden İstanbul matematik özel ders seçeneklerine bir göz atmıyorsun? Alanında uzman öğretmenlerin bulunduğu matematik özel ders online veya yüz yüze avantajlarından yararlanabilirsin.

TYT, AYT ve KPSS gibi sınavlarda matematikten başarıyı elde etmek için özel ders al. Hem okulda hem de sınavlarda en iyi sonuçları yakala!

Hemen gir ve öğretmenlerin profillerini incele. Anında mesajlaşma özelliği sayesinde merak ettiğin her soruyu öğretmenine sor. Her özel ders sonunda öğretmenini değerlendirerek diğer öğrencilerin de fikir edinmesini sağlayabilirsin.

Dersleri ister uzaktan eğitim metoduyla ister öğretmeninle anlaştığınız saat ve mekânda yüz yüze eğitim seçenekleri ile yürütebilirsin. Böylece zamandan tasarruf ederken bulunduğun her ortamda da derslere katılım sağlayabilirsin.

Tamamen senin hızına göre ilerleyen matematik özel dersleri alırken aynı zamanda farklı alıştırmalar ve test çözümleri ile konuları çok daha iyi pekiştirebilirsin. Böylece kaçırdığın konuları öğretmenin ile evde telafi ederken gönül rahatlığıyla istediğin başarıyı elde etmen sağlanır.

“Ders almaya karar verdikten sonra ne yapmalıyım?” diyorsan cevap basit. İstanbul matematik özel ders almaya karar verdikten sonra yapman gereken tek şey, senin için en uygun olan eğitmen ile iletişime geçmek. Matematik özel ders veren öğretmenleri inceleyerek beklentini en iyi şekilde karşılayacak öğretmen ile bir görüşme ayarlayabilirsin.

Peki, aradığın kriterlere göre bir öğretmen bulamadıysan ne yapmalısın? Bunun için profil sayfana gir ve bir öğrenci ilanı oluştur. Böylece sen de fonksiyonlar ve daha nicelerini profesyonel bir öğretmen eşliğinde İstanbul matematik özel ders fırsatları ile öğrenmeye başla!

İstanbul matematik özel ders veren öğretmenlerin arasına katılın!

İstanbul matematik özel ders veren yüzlerce öğretmen, aralarına katılman için seni bekliyor!

Öğrencisin ama özel ders vermek istiyorsun. O zaman sen de “Öğrenciyim özel ders vermek istiyorum.” diyen yüzlerce farklı eğitmenimizin arasına katıl. Hafta içi veya hafta sonu, günün her anında yüzlerce farklı öğrenciye matematik dersini öğreterek sevdirme fırsatını yakala!

Tamamen kendi yöntem ve uzmanlık alanına göre öğrencilerinin matematik online özel ders fırsatlarından yararlanmasını sağla.

Çok yoğun olduğun günlerde dahi internetin bulunduğu her yerde bir tık ile öğrencilerinle buluş. Böylece boş zamanını doldururken aynı zamanda ek gelir imkânı da elde edebilirsin.

Eğer sen de çok iyi ders anlatırım ve matematik dersini öğrencilerime sevdirebilirim diyorsan, durma! Hemen aramıza katıl! Profilini oluştur ve anında özel ders vermeye başla!

"İstanbul matematik özel ders vermek istiyorum!" diyorsan hemen başla. Matematik dersini öğrencilerine sevdirmenin mutluluğunu yaşa!

öğretmen tercihim nasıl kullanılır
öğretmen tercihim nasıl kullanılır

İstanbul matematik özel dersin en iyi adresi

Özel ders matematik öğretmeni arayanlar! Türkiye’nin her yerinden matematik özel dersi veren eğitmenlerimiz ile tanışın. Sizin için geliştirdikleri öğretim yöntemlerinden en iyi şekilde yararlanın. Aynı zamanda eğlenceli alıştırmalar ve testler ile matematik dersini kalıcı olarak öğrenebilmeniz de mümkün.

Öğretmen Tercihim’ in İstanbul için kayıtlı olan yüzlerce farklı matematik öğretmeni arasında her seviye için ders fırsatları mevcut.

Hedeflerinize emin adımlarla tırmanırken matematik engelini tamamen size göre anlatan eğitmenler ile aşın!

Sık Sorulan Sorular

Matematik özel Ders Vermek İçin Nasıl Öğrenci Bulacağım ?

Bunun için yapmanız gereken ilk iş, profil oluşturmak. Güçlü bir öğretmen profili oluşturduktan sonra öğrencilerinin seni bulmasını bekle. Unutma! Ne kadar güçlü profil, o kadar fazla öğrenci demek.
İstanbul matematik özel ders fiyatları ortalama 300₺'dir. Bu fiyat öğretmenin tecrübesi, derslerin süresi ve mekana göre değişiklik göstermektedir.
“Öğrenciyim matematik özel ders vermek istiyorum!” diyorsan hemen başla. Kendine güçlü bir profil oluştur ve öğrencilerin seni bulmasını bekle.
Elbette! Öğretmen Tercihim sayesinde ilkokul düzeyinden itibaren her seviye için özel ders verebilirsin.
Tamamen sizin seviyenize uygun özel ders hocasından Matematik özel ders alarak eksiklerinizi tamamlarken kendinizi geliştirebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler, tamamen sizin ihtiyacınıza göre dersleri planlarken aynı zamanda zamanı kontrol etmenizi sağlar.

Yüzlerce farklı eğitimcimizden sizin için en uygun olan matematik öğretmeni ile anında iletişime geçin!
Evet! İstanbul matematik derslerini ister online ister yüz yüze eğitim sistemi ile alabilmeniz mümkün. Uzman öğretmenlerimizin profillerine göz atarak sizin için uygun olan eğitim yöntemini temin edebilirsiniz.
Elbette! Ders aldığın matematik öğretmeni ile iletişime geçerek ders günlerini planlayabilirsin.
Öğretmenlerimiz seninle görüştükten sonra sana en uygun seviyeye göre eğitim metotlarını hazırlarlar. Bu sayede hiçbir eksiğin kalmadan matematik dersini öğrenebilirsin.