Loading...
Kapat
ULGA ANIL
250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Çocuklar ben 25 yıllık FIZIK öğretmeniyim. Bu yıllarım dershanelerde ve etüt merkezlerinde geçti. Öğrencimle çalışırken ilk hedefim fizik dersini ona sevdirmek olmuştur. Çok zor dediginiz bu ders, ezberden kaçıp, aklınıza gelen en basit soruları dahi sorduğunuz ve yorum yapmaya başladığınız takdirde çokta matah bir ders degildir aslında.Covid döneminde online ders yapmaya alıştık ve  güzel minnoslarimla çok büyük başarılar elde ettik. Şunu bilinki ben dersimi verdim olay bitti diyen biri değilim. Öğrencilerim çok iyi bilir,dersin dışında ne zaman sıkışsalar bana soru atarlar ve mutlaka geri dönerim. Uyku dışında her zaman yanlarında olmusumdur. Bana göre öğretmenlik bunu gerektirir. Dileyeni öğrencilerimle gorusturebilirim de. Hepinize başarılar dilerim.

Ders Verdiği Alanlar
  • Fizik
    Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Mithat bahadur
5 24-11-2022
Kendisiyle tanışana kadar kendimi fizikte çok kötü görürdüm şimdi ise fizik netleri ve fizik dersindeki performansım en az iki katı artmış durumda. İlgili bir öğretmen ders içi ve ders dışında çok yardımcı oldu bana bu başarı yolunda en büyük yardımcım kendisidir
Bora Sungar
5 25-11-2022
Öncelikle Ulga Hocama bana kattığı tüm bilgiler için teşekkür ediyorum şu anda bulunduğum konumda olmam da en büyük payı olan hocalarımdan biridir.(Piri Reis Üni. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği) 2020 yks de korona yüzünden dersler online olmasına rağmen benim peşimi hiç bırakmadı sürekli soru çözmemi sağladı hatta belki de online eğitim olmasaydı yüzyüze eğitim de bu kadar etkili olamazdı. Kısacası gayet başarılı ve dersleri sıkılmadan dinleyebiliceğiniz zor bulunan bir fizik hocası diyebilirim.

250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE

Diğer Fizik Eğitmenleri

Loading...