Loading...
Kapat
fatma ağaçdiken
300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Ben Fatma öğretmen,

Gazi üniversitesi mezunuyum. Matematik öğretmeniyim. Matematik eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. 10 yıldır milli eğitimde öğretmenlik yapmaktayım. Mesleki çalışmalarımda göstermiş olduğum gayret, çaba ve çalışkanlık neticesinde başarı, üstün başarı ve ödül belgeri ile MEB tarafından ödüllendirildim. Matematiğin her seviyesinde öğrencilere yıllarca dersler verdiğimden seviyelerine en uygun yaklaşımla matematiği öğreteceğimden emin olabilirsiniz. Yeter ki isteyin. Başarı seviyesini belirledikten sonra en uygun programla adım adım, sürekli konu tekrarı ve soru çözümleri yaparak öğrencilere matematiği öğretiyorum. İlkokul, ortaokul ve lise dersleri vermekteyim. Özellikle LGS grubu odaklı çalışmaktayım. Dersin yanında ÖĞRENCİ KOÇLUĞU'da yapmaktayım. Öğrenci koçluğu; öğrenci ile haftalık ders programı yapıyoruz. Her hafta çözeceğimiz bir soru hedefi belirliyoruz. Bunu her hafta takip ediyorum. Denemeler ile gelişimi takip ediyorum. Gelişime göre yeni hedefler belirliyoruz. Öğrencinin çözdüğü kaynakları kontrol ediyor, çözemediği hiç bir soru kalmayacak şekilde yanlış soruların çözümünü yapıyoruz. Böylece öğrencimiz eksiklerini en iyi şekilde kapatmış oluyor. Sistemli çalışma ile başarı kaçınılmaz oluyor. Sistemli ve düzenli bir şekilde çalışarak hedefi on ikiden vurma vakti.

SEVGİLİ 7.SINIF ÖĞRENCİLERİ, GELECEĞİNİZ İÇİN KARAR VERMENİN TAM ZAMANI .

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Mina
5 07-07-2022
Değerli hocam, çok eğlenceli ders anlatıyor, matematiğe karşı ön yargılarınmdan kurtulmamı sağlayan canım öğretmenim.
emre
5 01-08-2022
Öncelikle Fatma hocam gibi değerli bir insanı tanıdığım için çok memnun oldum. Alanında uzman bir hoca, sadece ders değil öğrenci ile bağ kurması dersi zevkli hale getirip matematiği öğretmesi aradığım şeydi. Ders takibi, netlerimin artması, sonuçlarım ve ailem ile iletişimi bizleri çok sevindirdi. İyiki varsın öğretmenim.
Bilge aylanc
5 22-08-2022
Fatma hocamı tercih ettiğim için çok mutluyum derslerimiz çok verimli geçiyor konuları daha iyi kavramamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim
Zeyneppp
5 04-10-2022
Gerçekten alanında uzman bir öğretmen. Matematiği çok iyi öğrenmemi sağladı. Ayrıca öğrenci koçluğu sayesinde eksiklerimi en iyi şekilde kapattı hocam.

300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...