Loading...
Kapat
BATUHAN SAVAŞCI
100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhabalar ben Batuhan SAVAŞCI Bodrumluyum 23 yaşındayım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musiki Devlet Konservatuvarında öğrenciyim 13 yıldır keman çalmaktayım ilk resmi konserimi 12 yaşında icra ettim, ilk 6 yıl Batı Klasik keman eğitimi aldım ardından Türk Müziği ile devam ettim ana enstrümanımın keman olması haricinde klarnet ve piyano çalmaktayım. Yüz yüze ve online özel ders konusunda oldukça tecrübeliyim. Ankara veya Bodrum içerisinde yüz yüze Keman dersi vermekteyim. Ayrıca İnstagram, Youtube, Tiktok vs. sosyal medyaya içerik üretmekteyim, İnstagramda 10.000 üzerinde takipçim, Youtube’da yaklaşım 1000 abonem ve Tİktokta 2000 üzerinde takipçim var.

 

 

 

İlk derste öğrenci ile tanışıyoruz ve kemanda neler çalmak istediğini konuşuyoruz. Sonrasında çeşitli kitaplardan üzerinden kemanı öğrenmeye başlıyoruz. Belirli seviyeye geldiğimizde ise öğrencinin çalmak istediği parçaları seçiyoruz ve üzerinde çalışıyoruz.

Derse girişte her enstrüman aletinde olduğu gibi ilk olarak enstrümanı, kemanın nasıl tutulması gerektiğini ve solfejlerin nasıl ilerleyeceği hakkında konuşuyoruz.

Benim için öğretmek öğrenmektir. Bu yüzden öğrencilerimle ilişkilerimi ortaklık olarak görüyorum. Öğrencilerimi daha iyi eğitebilmek için her zaman yeni fikirler ve yollar arayışı içindeyim. Bir zamanlar ben de öğrenciydim bu yüzden öğrencilerime en iyi nasıl yardımcı olabileceğimi bildiğime inanıyorum.

Dersleri birebir kişinin istek ve doğrultusuna göre vereceğim. Öğrencimin kendine ait bir müzik kitabının olmasını öneririm. Müzik temel bilgisi ve notalar üzerine çalışırım. Gerekli gördüğüm yerde temel müzik eğitimi veririm.

Kişinin ilerleme durumuna göre eğitimimi düzenleyeceğim. Her hafta etüt, parmak egzersiz çalışmaları vereceğim. Verilen etüt ve çalışmalara göre kişi kısa sürede ilerleme sağlayacaktır. Kısa sürede hem eğlenceli hem de verimli iyi bir eğitime sahip olacaktır. Verdiğim etüt ve çalışmalar yapıldığı taktirde parmaklarınız hızlanacak ve rahatlıkla temiz icralar yapabileceksiniz.

Ders Verdiği Alanlar
  • Keman
    Başlangıç Orta
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Keman Eğitmenleri

Loading...