Kapat
bursa özel ders almak

Bursa Özel Ders Almak İçin Nedenler?

Furkan Ö.
04-02-2022
6 Dakika

   Bursa, 700.000’den fazla öğrenci sayısı ve 40.000’den fazla eğitim çalışanı ile özel ders almak için harika bir şehir! Üniversiteler hariç 700’den fazla ilkokul, ortaokul ve lise vardır. Öğrencilerinde en az her ders için desteğe ihtiyacı vardır. Bursa, özel ders almak için çok ideal bir şehir.

İhtiyacınız olan her branşta özel ders almak için Bursa’da fazlasıyla öğretmen bulacağınıza eminiz.  Bu yazımızda Bursa’da özel ders almak için nasıl iyi öğretmen bulabileceğinizden, özel ders ücretlerinden ve çeşitlerinden bahsedeceğiz. 

Bursa’da Özel Ders Nasıl Alınır?

 Bursa’da ihtiyacınız olan her branşta özel ders öğretmeni bulabilmeniz oldukça kolay. Öğretmen Tercihim’de Bursa’da bulunan 800’den fazla uzman eğitmen severek özel ders veriyor. Bursa’da yaşayan öğrenciler, Öğretmen Tercihim öğretmenlerinden profesyonel bir şekilde özel ders alıyor. 

   Siz de hemen Bursa özel ders almak ister misiniz?

Bursa’da yaşayan öğrenciler, hayalleri ve hedefleri için ve daha birçok nedenden dolayı eğitimlerine katkı sağlıyor. Kolayca özel ders süreçlerini gerçekleştiriyor. İster okul derslerinize destek olması için özel ders alabilirsiniz. İstersenizde sınav notlarınızda %100 başarı sağlamak için özel ders alabilirsiniz. 

Öğretmen Tercihim’e girerek özel ders almak için kolayca kaydolabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra özel ders almak istediğiniz branş veya branşları belirleyebilirsiniz. Sonrasında Bursa’da bulunan alanında uzman eğitmenlerden ister online ister yüz yüze özel ders alabilirsiniz. Süreç bu kadar basit.

Branşınızı seçin ve size en uygun öğretmenleri belirleyin. Özel ders talebinde bulunun. Güvenli mesajlaşma özelliği ile öğretmeninizle iletişime geçin ve süreci birlikte yürütün. Ders çalışma planınızı öğretmeninizle birlikte planlayın.

Üstelik ilk ders ücretsiz fırsatlarından yararlanarak ilk dersinizi ücretsiz gerçekleştirin. Böylece öğretmeninizle süreci daha sağlıklı yürütebilir, öğretmeninizin ders işleyiş şekli hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Süreç bu kadar basit. Öğretmen Tercihim’le doğru yöntemlerle başarıya ulaşmak artık çok kolay. 

Bursa’da Özel Ders Fiyatları Nedir?

  Bursa’da düzenli özel ders süreci sonrasında, derslerinizde %100 başarı sağlamanız oldukça kolay. Öğretmen Tercihim’de özel ders alan yüzlerce öğrenci bütçelerine en uygun öğretmeni kolayca bulabiliyor. Bursa’da özel ders almak için sizlere özel ders fiyatlarından bahsetmek istiyoruz. 

Öğretmen Tercihim’de 800’den fazla alanında uzman öğretmenin ortalama özel ders fiyatları 94₺’dir. Ortalama bir fiyat olup her bütçeye uygun özel ders öğretmeni kolayca bulabilirsiniz. 

Bursa’da bazı ana branşların ortalama özel ders ücretleri şu şekildedir:

  • Fen ve Teknoloji Özel Ders:91₺
  • Fizik Özel Ders:117₺
  • Kimya Özel Ders:109₺
  • İngilizce Özel Ders:87₺
  • Türkçe Özel Ders:84₺
  • Matematik Özel Ders:101₺
  • Müzik Özel Ders:105₺
  • Öğrenci Koçluğu Özel Ders:98₺

Daha birçok branşın ortalama özel ders ücretleri için Öğretmen Tercihim’i ziyaret edebilirsiniz. İlginizi Çekebilir! Bursalıların vazgeçilmez sporu kayak içinde özel ders öğretmeni kolayca bulabilirsiniz. 

Bursa Özel Ders Türleri

 Bursa özel ders almak isteyen öğrenciler için birçok seçenek sunuyor. Bursa’da özel ders almak isteyen öğrenciler, ister yüz yüze ister online özel ders alabilir. İstedikleri şekilde süreci yönetebilirler. Öğrenciler okul derslerinin yoğunluğuna göre yüz yüze veya online özel ders alabilir. Yine 2 alternatifide kolayca tercih edebilir. 

Bursa Online Özel Ders 

Bursa’da ve daha birçok şehirde öğrenciler doğal olarak online özel ders almak istiyor. Çoğu öğrenci, online özel dersin artılarının oldukça farkındalar. Bursa matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için öğretmenler sizleri beklemektedir.

  En güzel yanı, yol masrafı olmadan ev konforunda özel ders süreçlerini gerçekleştiriyor. Böylece ulaşım için sarf ettikleri efordan kurtulmuş oluyorlar. 

Öğretmen Tercihim’de dilediğiniz branşta online özel ders seçeneği ile evinizin konforunda özel ders alabilirsiniz.  Böylece daha güvenli bir özel ders süreci gerçekleştirmiş olursunuz.   

Bursa Yüz Yüze Özel Ders 

  Yüz yüze özel ders seçeneği sayesinde özel ders öğretmeninizle birebir özel ders sürecinizi en verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öğretmeninizin ders anlatma stilini daha iyi kavrayabilir, böylece başarı oranınızı artırabilirsiniz. Daha verimli bir özel ders süreci gerçekleştirebilirsiniz. Bursa ingilizce özel ders almak için sizlere birkaç neden sayalım. Artık ana dil gibi bilmemiz gereken ingilizce dili okulda, iş hayatımızda, araştırmalarımızda gerekli hale gelmiştir. Sizlerde ingilizce özel ders alarak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda 2 seçeneğide tercih edebilirsiniz. Hem yüz yüze hemde online bir şekilde özel ders alabilirsiniz. Bununla birlikte öğretmeninizle ortak bir alan belirleyebilirsiniz. Özel ders sürecinizi belirlediğiniz alanda gerçekleştirebilirsiniz. Ortak alan olarak, sessiz bir kafe veya güvenli bir park tercih edebilirsiniz. Ders çalışma motivasyonunuzu bu şekilde artırabilirsiniz. Bursa türkçe özel ders alarak sınavlara hazırlanabilirsiniz. 

Sizde Bursa’da hayallerinize ve hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bursa’da özel ders veren yüzlerce öğretmenden güvenle özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Öğretmen Tercihim’e hemen kaydolarak öğrenci profilinizi oluşturabilirsiniz. Yeni nesil online özel dersin rahatlığını sizde yaşayın. 

Bizi Paylaş

Yazı Yorumları

Melek
10-02-2022
Bütçem kısıtlıydı. Özel ders almak için birçok öğretmen ile iletişime geçtim. En uygunları Öğretmen Tercihim'de yer alıyor.

Matematik Eğitmenleri

Aybüke güzel
Aybüke güzel Matematik ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Ders Ücreti:
150₺ - 200₺
İlk ders ücretsiz!
EserC
EserC Matematik İSTANBUL / KADIKÖY
Ders Ücreti:
300₺ - 300₺
RAMAZAN HOCA
RAMAZAN HOCA Matematik BOLU / MERKEZ
Ders Ücreti:
225₺ - 250₺
İlk ders ücretsiz!
İBRAHİMM HOCA
İBRAHİMM HOCA Matematik ŞIRNAK / MERKEZ
Ders Ücreti:
100₺ - 150₺
Ersin ÖZER
Ersin ÖZER Matematik MALATYA / YEŞİLYURT
Ders Ücreti:
200₺ - 300₺
İlk ders ücretsiz!
Abdurrahman Hoca
Abdurrahman Matematik ŞIRNAK / MERKEZ
Ders Ücreti:
120₺ - 150₺
İlk ders ücretsiz!
Kübra Küçükkeskin
Kübra Küçükkeskin Matematik MERSİN / MEZİTLİ
Ders Ücreti:
300₺ - 300₺
İlk ders ücretsiz!
Seherr
Seherr Matematik UŞAK / MERKEZ
Ders Ücreti:
60₺ - 150₺
İlk ders ücretsiz!
Loading...