Loading...
Kapat
Mücahid Yıldız
70₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba, ben Mücahid Yıldız, Ankara Üniversitesi ingilizce matematik bölümü öğrencisiyim. 

Ezber yönteminden uzak tamamen öğrenme odaklı ders işliyorum. İlk ücretsiz dersimde öğrencimin seviyesini belirleyip ona göre bir yol haritası çizerek programlı bir şekilde derslerimi işliyorum.

Ortaokul öğrencileri için bütün sayısal derslere yardım ediyorum, lise düzeyi öğrenciler için ise TYT/AYT matematik dersleri vermekteyim. Ayrıca her düzey için ingilizce dersi de veriyorum.

Derslerimi isteğe göre online veya yüzyüze veriyorum. İstediğiniz adrese (eviniz veya ortak bir nokta) gelerek yüz yüze ders veriyorum.

Öğrencilik hayatım boyunca gerek verdiğim özel dersler gerek de arkadaşlarıma konuları anlatırken son derece sabırlı ve açık yaklaştım. Kendimin de öğrenci olması sebebi ile öğrenciler ile daha yakın bir ilişkiye sahibim.

Özel ders verdiğim öğrencilerimin ders başarısında gözle görülür farklar oldu ve olumlu dönütler aldım. Kendi seçtiğim kaynaklar üzerinden ilerliyorum ekstra kaynak aldırmıyorum (Elinizde olan kaynaklar üzerinden de derslerimi işliyorum).

Daha detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz...

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Tuana Betül Kartal
5 26-11-2022
Mücahid hocamdan matematik dersi alma fırsatım oldu, kendisi bu alanda gerçekten yetenekli ve kesinlikle ezber üzerine gitmiyor, anlayana kadar pes etmeden farklı yaklaşımlar deniyor. Şuan Mücahid hocam sayesinde hem matematiği daha çok seviyorum hem de ders başarım oldukça arttı. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve özel ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum

70₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...