Loading...
Kapat

Hakkari Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 6Onaylı Öğretmen
  • 68₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
HAKKARİ / ÇUKURCA
Ülkü Büşra Eğritaş
Dünyayı değiştirebilecek tek güç öğretmenlierdedir cünkü çocuklara güzel alışkanlıkları öğretmeni verebilir
Türkçe
HAKKARİ / MERKEZ
Eda Altuner
3 Üniversite mezunuyum yaklaşık 5 yıldır özel ders vermekteyim. Hadım ilçesine yeni taşıdığın için yeni öğrencilerimi bekliyorum
Türkçe
HAKKARİ / MERKEZ
Mehmet Aşkan
Öğrenciye öğreten değil öğrenciye rehberlik ederek öğrenciyle beraber öğrenen öğretmen
Türkçe
HAKKARİ / YÜKSEKOVA
HAKAN KUNDUZ
Hakkari Yüksekova'da sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine tüm derslerde , ortaokul öğrencilerine ise matematik dersinde özel ders verecek kadar profesyonelim. Herkesi bekliyorum. ☺️
Türkçe
HAKKARİ / MERKEZ
sahip içte
İkinci sınıf üniversite öğrencisiyim türkce alanında tecrübem ve sözel konusunda tecrübelerim var ihtiyaç duyan kardeşlerime yardımcı
Silove 5 (0)
Türkçe
HAKKARİ / MERKEZ
Silove
Merhabalar ben silan Türkçe dersi için burdayım sizlere program ve anlaşılır ders için burdayım
Loading...

Hakkari Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Hakkari lokasyonunda özel ders veren 6 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Hakkari Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 68₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Hakkari şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Hakkari Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Hakkari bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Hakkari bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Hakkari şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Hakkari bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.