Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
IELTS
İSTANBUL / SARIYER
my ezgi teacher
Merhaba. IELTS dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
IELTS
MERSİN / TOROSLAR
Ismet Can Durmuscan
Merhaba. IELTS dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
IELTS
ANKARA / ÇANKAYA
Teacher Ahmet
Merhaba, kaliteli online İngilizce dersi için buradayım.
Loading...
IELTS özel ders almak artık çok kolay. Binlerce IELTS özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’e kayıt ol.
IELTS özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Bütçene en uygun olanı seç. Özel ders talebi oluştur.
İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alarak IELTS dersindeki eksiklerini gider.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
94
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
43

Sıkça Sorulan Sorular

IELTS özel ders fiyatları ortalama 94 ₺’dir. 🎯 🎯
IELTS özel ders veren 43 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
Öğretmen Tercihim'de her şehirden IELTS özel ders veren eğitmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
IELTS özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
İstanbul IELTS özel ders ücretleri ortalama 127 ₺’dir. ✖️ ➗
Ankara IELTS özel ders ücretleri ortalama 85 ₺’dir. 💎 💎
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca özel ders gerçekleşen Öğretmen Tercihim'de IELTS özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

IELTS Özel Ders Fiyatları

IELTS özel ders fiyatları ortalama 94 ₺’dir. Öğretmen Tercihim’de bulunan IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı) dersi veren öğretmenler özel ders ücretlerini bizzat belirlemektedir. Ortalama saatlik ders ücretleri, dersin online ya da yüz yüze olmasına göre değişmektedir.

En İyi IELTS Özel Ders Öğretmenleri

İngilizce’nin hayatımızda artık zorunluluk haline gelmesiyle IELTS ve TOEFL gibi sınavlar da önemli hale geldi. Birçok IELTS dersi veren eğitmen bulunan Öğretmen Tercihim’de senin için en iyi öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Birçok kritere göre filtreleme (Ders Seviyesi, Fiyat Aralığı, Eğitmen Cinsiyeti vb) yaparak bulabileceğin en iyi öğretmeni şimdi keşfet.

IELTS Özel Ders Almak İsteyenler

IELTS özel ders almak isteyen veli ve öğrencilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. 43 özel ders veren öğretmen bulunan IELTS sınavı için birçok şehirde bulunan öğretmenden ders alabilirsin. IELTS sınavlarına hazırlanan öğrenciler, haydi harekete geçin. :)

Online IELTS Özel Ders

Online IELTS dersi veren öğretmenlerimiz ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve özel ders için talep gönderebilirsin. 43 online IELTS dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığın IELTS öğretmenini bulabilirsin.

Online IELTS Özel Ders Fiyatları

Online IELTS özel ders veren 43 öğretmenin ortalama online IELTS özel ders fiyatları 94 ₺’dir.

İstanbul IELTS Özel Ders

İstanbul IELTS özel ders arayanlar burada mı? :) Özellikle yurt dışında çalışmak isteyen insanların İngilizce seviyesini tespit etmek için gerçekleştirilen IELTS sınavı için İstanbul’da yer alan öğretmenlerimizden hemen özel ders alın.

İstanbul IELTS Özel Ders Fiyatları

İstanbul IELTS özel ders veren 12 öğretmenin ortalama IELTS özel ders fiyatları 127 ₺’dir.

Ankara IELTS Özel Ders

Ankara IELTS özel ders veren öğretmenlerimiz tanışmaya hazır mısın? Ankara IELTS özel ders veren öğretmenlerimiz ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla mesajlaşabilir ve ders talebi gönderebilirsin. Sen de aradığın IELTS öğretmenine Öğretmen Tercihim ile ulaş.

Ankara IELTS Özel Ders Fiyatları

Ankara IELTS özel ders veren 10 öğretmenin ortalama IELTS özel ders fiyatları 85 ₺’dir.

İzmir IELTS Özel Ders

İzmir IELTS özel ders veren öğretmenlerimiz tanışmaya hazır mısın? İzmir IELTS özel ders veren öğretmenlerimiz ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla mesajlaşabilir ve ders talebi gönderebilirsin. Sen de aradığın IELTS öğretmenine Öğretmen Tercihim ile ulaş.

İzmir IELTS Özel Ders Fiyatları

İzmir IELTS özel ders veren 5 öğretmenin ortalama IELTS özel ders fiyatları 118 ₺’dir.

IELTS Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

IELTS özel ders almak isteyenler arasında yer almak istiyorsan yapman gereken oldukça kolay. IELTS özel ders verenleri incele. Sana ve bütçene uygun olan öğretmenden özel ders talebinde bulun. Öğretmen Tercihim’in ayrıcalıklı eğitim platformunda IELTS özel ders al. Şimdi nasıl IELTS özel ders alınır birlikte inceleyelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. Okul derslerine destek için ya da yeni bir yabancı dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

IELTS Özel Ders İçin Arama Yapın

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile şehrinizi ve branşınızı seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Özel Ders Saatini Belirleyin

Aradığın özel ders öğretmenini buldun mu? :) Hemen öğretmenine mesaj göndererek konuşma başlat. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Özel Ders Almaya Başlayın

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenini değerlendirmeyi unutma.

IELTS Özel Ders İlan

Şartlarına uyan harika öğretmenle henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz özel ders ilan ile aradığın IELTS öğretmenini biz bulalım. Özel ders almak istediğin için kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

IELTS Özel Ders Vermek

IELTS sınavı için ders almak isteyen birçok öğrenci bulunmaktadır. Birçok farklı şehirde özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğundan IELTS özel ders vermek oldukça kolaydır. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında iyi bir İngilizce’ye sahip öğrenciler de IELTS dersi verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

IELTS Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği IELTS branşında sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca ders gerçekleşen IELTS için özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

IELTS

IELTS sınavının temel amacı İngilizce dilindeki okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetkinliklerinin tespit edilmesidir. Bahsedilen her bölüm için sınava giren 0 - 9 aralığında puanlanır. Sınavın en kritik bölümlerinden biri olan konuşma için aday bir denetçi ile İngilizce sohbet eder. Denetçi aday ile ilgili görüşünü not eder.

IELTS Sınav Yapısı

IELTS sınavına katılan her aday sınavın dört bölümünü de tamamlaması gerekmektedir. Konuşma ve dinleme bölümü sınava giren her aday için aynıdır. Ancak konuşma ve yazma bölümü, sınavın akademik olup olmamasına göre değişmektedir. Şimdi IELTS bölümlerine birlikte göz atalım.

Yazma Bölümü

Sınavda yazma bölümü iki kısımdan oluşmaktadır. İlk olarak adaydan verilen bir tablonun anlatılması istenir. Diğer kısımda ise adaydan verilen bir konuda makale yazması istenir.

Okuma Bölümü

Genel sınavda ve akademik sınavda bulunan okuma bölümü 3 kısımdan oluşmaktadır. Akademik sınavda bulunan her kısım için 12-14 soru sorulmaktadır. Genel sınavda ise metinler daha kısadır.

Dinleme Bölümü

Dinleme bölümü dört ayrı kısımdan oluşmaktadır. Her kısımdan önce içeriklerle ilgili adaya kısa bilgiler verilmektedir. Her kısım sadece bir kez dinletilmektedir. Tekrarlamama yapılmamaktadır.

Konuşma Bölümü

Konuşma bölümü üç kısımdan oluşmaktadır. İlk kısımda sohbet şeklinde geçen konuşmada katılımcı hakkında genel bilgi ve aile üyeleri gibi konular ele alınır. İkinci kısımda katılımcıya verilen bir başlık üzerine önce bir dakika düşünmesi istenir. Daha sonra konu hakkında konuşması istenir. Üçüncü bölümde ise bir önceki kısımda bahsedilen konu ile ilgili olarak denetmen ile münazara yapılır.

Loading...