Loading...
Kapat

İstanbul Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders

Türk Dili ve Edebiyatı dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 412Onaylı Öğretmen
  • 104₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / ESENYURT
Alaattin öğretmen
LGS, TYT ve AYT alanlarında özel ders veriyorum. Yeni nesil sorulara da hakimim. Yeni nesil sorularıyla ilgili yayınlara soru da yazıyorum.
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / BAĞCILAR
Orhan Nalça
Yeni nesil öğretmen. Merhaba.Dilimizi her yönüyle öğrenmek ve yeni nesil sorularda başarılı olmak, sınavlarda daha hızlı olmak istiyorsan
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / KADIKÖY
Raşit Çotuk
SON DÖNEMEÇTE TYT, AYT, LGS VE KPSS TÜRKÇE DERSLERİ SON TEKRAR. HADİ, BEKLİYORUM.
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / SANCAKTEPE
Sevgi Kayaa
Türkçe artık sıkıcı ve zor bir ders olmayacak...
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Selvihan Güler
Merhaba. Türk Dili ve Edebiyatı dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / EYÜPSULTAN
Miraç Sinan Polat
Merhaba. Türk Dili ve Edebiyatı dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / MALTEPE
Ebru Uyan
Merhaba! Türkçe ve Türk Dili Edebiyatı alanlarında özel derse ihtiyacın varsa, sana en uygun çalışma planını beraber planlayabilir,
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / SARIYER
Cansu Miras
Standart özel ders kalıplarından çıkın. 1 saat fiyatına daha fazla süreli, ticaret değil tamamen öğrenci odaklı, deniz manzarası eşliğ
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
muniretoprak
15 yıllık sınava hazırlama tecrübem ile sizi sınava hazırlamak istiyorum...
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Nezahat Karakaş
==>Öğrencimden tek beklentim; disiplinli bir çalışmayı ısrarlı bir şekilde sürdürmesi ==>Ve kendine güvenmesidir. ==>Bunun dışında kalan hiç bir sorun, aşı
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Elif Anlargu
Merhaba ben Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim.On yıldır aktif olarak çalışmaktayım.Düzenli ve planlı olursak güzel sonuç
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / ŞİŞLİ
ReyhanÖğretmen
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarına yönelik program oluşturarak başarıya ulaşmanı birlikte baş
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Loading...
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
104
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
412

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.

İstanbul Türk Dili ve Edebiyatı ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için İstanbul lokasyonunda özel ders veren 412 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni senin için hazır. İstanbul Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders fiyatları ortalama 104₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim İstanbul şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. İstanbul Türk Dili ve Edebiyatı özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp İstanbul bölgesinde Türk Dili ve Edebiyatı özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türk Dili ve Edebiyatı dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. İstanbul bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. İstanbul şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. İstanbul bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.