Loading...
Kapat
Aydın İçli
250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba, ben Aydın İçli. Giresun Üniversitesi'nden ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünü dereceyle ve yüksek not ortalamasıyla bitirdim. 2019'dan beri 5, 6, 7 ve 8. sınıf (LGS'ye hazırlanan) öğrencilere yüz yüze ve online matematik dersi veriyorum. 

Her öğrencinin kendine özgü bir öğrenme stili ve bireysel farklılıkları vardır. Bu yüzden ilk dersimde öğrencimi tanıyarak bilişsel seviyesini belirliyorum. Öğrencilerimin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını tespit ederek onlara uygun bireysel planlar oluşturuyorum. Ünite ve konu sonlarında kendi hazırladığım denemeleri öğrencilerime çözdürerek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor ve tekrar ediyorum. Her dersin sonunda öğrencilerime ödev veriyor ve çözümlerini kontrol ediyorum. 

Matematik öğretmenliği mesleğimi severek yapıyorum. Öğrencilerime matematiği sevdirmek ve onlara analitik düşünme becerisi kazandırmak için çeşitli yöntemler kullanıyorum. Online eğitimde de öğrencilerimle etkili bir iletişim kurarak hem ders hem de eğitim koçluğu yapıyorum. Matematikte başarılı olmak isteyen herkes benimle iletişime geçebilir.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...