Loading...
Kapat
Kübra Küçükkeskin
125₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Mersin Yusuf kalkavan Anadolu lisesi mezunuyum. Mersin üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. 4 yıldır özel ders veriyorum. Öğrencilerimin seviyelerine uygun ders anlatımı yapıyorum. Öğrenciye özel öğretim yöntemi belirleyip uygularım. Böylelikle derslerden maksimum verim almalarını sağlamış olurum. Öğrencilerimin moral ve motivasyonunu yüksek tutarım, öğrencilerimi desteklerim. İlk derste öğrencimin seviyesini tespit etmek amacıyla temel kavramlardan sorular yöneltirim. Detaylıca analiz edip eksiklerini belirlerim. Ders planlarımı öğrencimin ihtiyacına, hedefine ve isteklerine uygun oluştururum. Öğrencim konunun mantığını kavrayana kadar sorularla pekiştiririm bol alıştırma yaparım, bu konuda oldukça sabırlıyım. Her ders başlangıcında hızlı bir tekrar yapıp yeni konuya geçerek bilgilerini taze tutarım. Her hafta mutlaka ödev verir ve takibini yaparım.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Ela
5 01-03-2022
Ben 8. sınıf öğrencisiyim ve LGS'ye hazırlanmaktayım. Kübra Öğretmen ile ders almaya başlamadan önce matematikte yeni nesil soruları çözemiyordum. Sonra özel ders almaya karar verdim ve Kübra Öğretmen'le tanıştım. Kübra Öğretmen'den ders almaya başladıktan sonra matematikte çok ilerledim. Kübra Öğretmen eksik olduğum konuları bana öğretti, yeni nesil sorularda nasıl mantık yürütüleceğini, nasıl çözüleceğini bana öğretti ve sınavlarda hız kazanmam için bana birtakım püf noktalar verdi. Ben ondan öğrendiklerim sayesinde artık yeni nesil soruların pek çoğunu çözebiliyorum, çözemediklerimi öğretmene soruyorum ve o bana sadece soruyu çözmüyor, bana o ve onun gibi soruların nasıl çözüleceğini anlatıyor ve işin mantığını kavratıyor. Bu yüzden LGS'ye kadar ondan ders almaya devam etmeyi düşünüyorum. Kendisi çok iyi bir öğretmendir. Özel ders için öğretmen arayan varsa Kübra Öğretmen gerçekten öğrencilerine çok büyük faydaları olan bir öğretmendir. Benim gibi yeni nesil soruları çözemeyen, özel derse ihtiyaç duyan varsa Kübra Öğretmen'i herkese tavsiye ediyorum. Buradan kendisine saygılar.
Hasan
5 01-03-2022
Kübra Hocamdan ders alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ben de ders almaya başladım. 12. sınıfta üniversiteye hazırlık sürecinde bir kaç matematik öğretmeni ile özel ders tecrübem oldu. Ancak hiç birinden istediğim verimi alamadım. Olmuyordu, anlamıyordum, matematiği öğrenemiyordum. Kübra Hocamla sürece sıfırdan başladık. En basitinden en zoruna kadar her detayı ile matematiği anlatıyordu. Ayrıca tavsiye ettiği seviyeme uygun kaliteli kaynaklarda beni adım adım üst seviyelere taşıdı. Beni Kübra Hocamla tanıştıran arkadaşa ve Kübra hocama çok minnettarım. Herkese tavsiye ediyorum...
Aysel
5 01-03-2022
Kübra hocamızın gerek bize yaklaşımı gerek ders anlatışı olsun harikaydı . Matematikte asla başarılı olamam diyodum kendi kendime , ama Kübrahocamın azmi ile birlikte bende ona ayak uydurdum ve şimdi çoğu konunun üstesinden geliyoruz. Diyeceğim şu ki kıymetini bilene velinimet diyebilirim .

125₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...