Loading...
Kapat
Kübra Küçükkeskin
300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba, ben Matematik Öğretmeni Kübra Küçükkeskin.

 

Mersin Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi mezunuyum. Mersin Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum.

 

İlkokul ve ortaokul düzeyinde özel ders veriyorum.

 

Matematiğin sadece formül ezberlemekten ibaret olmadığının bilincinde olarak öğrencilerimin okuduğunu anlama, yorumlama, analiz etme becerilerini geliştirmeyi destekleyecek stratejiler uyguluyorum.

 

Matematiksel düşünme ve akıl yürütme odaklı bir öğretim planlıyorum ve uyguluyorum.

 

Öğrencilerin problem çözme ve işlem yapma sırasında düştükleri hataları hoşgörü ile karşılıyorum, bu hataları giderici, onarıcı ve yol gösterici çalışmalar yapıyorum. Bu sayede öğrencilerim hata yapmaktan korkmuyor ve matematiğe karşı olumlu tutum geliştiriyor.

 

Matematiğin eğlendirici, dinlendirici yanlarını öğrencilerime tanıtıyorum. Matematik öğretiminde oyunlaştırılmış etkinliklere yer veriyorum.

 

Matematik etkinlikleri sırasında öğrencilerimin kendi düşüncelerini açıklamaları için fırsatlar veriyorum.

 

Matematikte aynı sonuca ulaşılan yöntemlerin çokluğunu sezdirerek öğrencilerin bulduğu farklı çözüm yollarını önemsiyorum.

 

Öğrencilerimin seviyelerine uygun ders anlatımı yapıyorum.

 

Öğrencilerime özel öğretim yöntemi belirleyip uyguluyorum. Böylelikle derslerden maksimum verim almalarını sağlamış oluyorum.

 

Öğrencilerimin moral ve motivasyonunu yüksek tutuyorum, öğrencilerimi destekliyorum.

 

Öğrencilerimin matematik yaparken kendi yeteneklerine güvenmelerine yardımcı oluyorum.

 

İlk derste öğrencimin seviyesini tespit etmek amacıyla temel kavramlardan sorular yöneltiyorum.

 

Detaylıca analiz edip eksiklerini belirliyorum.

 

Ders planlarımı öğrencimin ihtiyacına, hedefine ve isteklerine uygun oluşturuyorum.

 

Öğrencim konunun mantığını kavrayana kadar sorularla pekiştirip bol alıştırma yapıyorum, bu konuda oldukça sabırlıyım.

 

Her ders başlangıcında hızlı bir tekrar yapıp yeni konuya geçerek bilgilerini taze tutuyorum.

 

Her hafta mutlaka ödev verip takibini yapıyorum.

 

Hepsine ek olarak eğitim koçluğu yapıyorum(ücretsiz).

 

İhtiyacına uygun günlük, haftalık, aylık ders programlarını birlikte hazırlıyoruz.

 

Aylık ve yıllık okuması gereken kitapları birlikte listeliyoruz. Düzenli takibini yapıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Ela
5 01-03-2022
Ben 8. sınıf öğrencisiyim ve LGS'ye hazırlanmaktayım. Kübra Öğretmen ile ders almaya başlamadan önce matematikte yeni nesil soruları çözemiyordum. Sonra özel ders almaya karar verdim ve Kübra Öğretmen'le tanıştım. Kübra Öğretmen'den ders almaya başladıktan sonra matematikte çok ilerledim. Kübra Öğretmen eksik olduğum konuları bana öğretti, yeni nesil sorularda nasıl mantık yürütüleceğini, nasıl çözüleceğini bana öğretti ve sınavlarda hız kazanmam için bana birtakım püf noktalar verdi. Ben ondan öğrendiklerim sayesinde artık yeni nesil soruların pek çoğunu çözebiliyorum, çözemediklerimi öğretmene soruyorum ve o bana sadece soruyu çözmüyor, bana o ve onun gibi soruların nasıl çözüleceğini anlatıyor ve işin mantığını kavratıyor. Bu yüzden LGS'ye kadar ondan ders almaya devam etmeyi düşünüyorum. Kendisi çok iyi bir öğretmendir. Özel ders için öğretmen arayan varsa Kübra Öğretmen gerçekten öğrencilerine çok büyük faydaları olan bir öğretmendir. Benim gibi yeni nesil soruları çözemeyen, özel derse ihtiyaç duyan varsa Kübra Öğretmen'i herkese tavsiye ediyorum. Buradan kendisine saygılar.
Hasan
5 01-03-2022
Kübra Hocamdan ders alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ben de ders almaya başladım. 12. sınıfta üniversiteye hazırlık sürecinde bir kaç matematik öğretmeni ile özel ders tecrübem oldu. Ancak hiç birinden istediğim verimi alamadım. Olmuyordu, anlamıyordum, matematiği öğrenemiyordum. Kübra Hocamla sürece sıfırdan başladık. En basitinden en zoruna kadar her detayı ile matematiği anlatıyordu. Ayrıca tavsiye ettiği seviyeme uygun kaliteli kaynaklarda beni adım adım üst seviyelere taşıdı. Beni Kübra Hocamla tanıştıran arkadaşa ve Kübra hocama çok minnettarım. Herkese tavsiye ediyorum...
Aysel
5 01-03-2022
Kübra hocamızın gerek bize yaklaşımı gerek ders anlatışı olsun harikaydı . Matematikte asla başarılı olamam diyodum kendi kendime , ama Kübrahocamın azmi ile birlikte bende ona ayak uydurdum ve şimdi çoğu konunun üstesinden geliyoruz. Diyeceğim şu ki kıymetini bilene velinimet diyebilirim .

300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...