Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
OSMANİYE / MERKEZ
Damla Cirit
Merhaba. Türkçe dersleri vermek için burdayım. Dil bilgisi dersleri verebilmek adına burdayım. Ayrıca ilköğretim İngilizce, hayat bilgisi
Matematik
OSMANİYE / KADİRLİ
Mustafa Çetin80
Doğanın muhteşem kıtabının dili olan matematiği gel beraber öğrenelim.
Lella 5 (1)
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
OSMANİYE / MERKEZ
Lella
Pratik hızlı öğrenim nasıl yapılır...
Loading...
Osmaniye özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Osmaniye özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Osmaniye özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Osmaniye özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Osmaniye konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Osmaniye özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
100
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
158

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 100₺’dir.
Osmaniye lokasyonunda özel ders vermek üzere 158 öğretmen bulunmaktadır.
Osmaniye'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Osmaniye özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Osmaniye lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Osmaniye Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Osmaniye Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Osmaniye matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Osmaniye İngilizce Özel Ders

Osmaniye Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Osmaniye İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Osmaniye lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Osmaniye müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...