Loading...
Kapat

Zonguldak Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 14Onaylı Öğretmen
  • 81₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
ZONGULDAK / MERKEZ
Sunay Tazegül
Matematik özel ders !
Türkçe
ZONGULDAK / ÇAYCUMA
mehmet baş
merhabalar ben mehmet üniversite öğrencisiyim ve 4. yılımdayım 4 yıldır biyoloji ve fizik dersleri anlatıyorum.derslerimi genellikle sohbet ve mantık ü
Türkçe
ZONGULDAK / MERKEZ
MUSTAFA Deniz Karadağ
Karabük üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum. Şu an bir kurumda rehber öğretmen olarak çalışıyorum.Ek olarak Öğrenci Koçluğu sertifikam bulunmaktadı
Türkçe
ZONGULDAK / EREĞLİ
Ceyda Kurt
Başarı için el ele...
Türkçe
ZONGULDAK / ALAPLI
ayşe yüksel
Sakarya üniversitesi mezunu fen bilimleri öğretmeniyim. İlköğretim matematik ve fen bilimleri dersinde takviye özel ders verebilirim.
Gözde 5 (0)
Türkçe
ZONGULDAK / EREĞLİ
Gözde
Türk dili ve Edebiyatı öğretmeniyim ilköğretim türkçe dersi de vermekteyim
Türkçe
ZONGULDAK / ÇAYCUMA
Beyza Gençer
Sınıf öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Her seviyede Türkçe, türk dili ve edebiyatı dersi veriyorum. İlkokul seviyesinde okuma
Tuğba 5 (0)
Türkçe
ZONGULDAK / MERKEZ
Tuğba
Türkçe ve Edebiyat dersleri tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine verilir.
Türkçe
ZONGULDAK / ALAPLI
HaticeHatice
Selamun Aleykum.. İlahiyat fakültesi mezunuyum, halihazırda Arap Dili ve Edebiyatı alanında yüksek lisans yapmaktayım. Her seviye için Din eğ
Türkçe
ZONGULDAK / ÇAYCUMA
Gizem Keçeci
Merhaba,Türkçe derslerini senin için eğlenceli ve akılda kalıcı hâle getirmek için buradayım.Türkçe
Türkçe
ZONGULDAK / ÇAYCUMA
Halil yılmaz
15 yıllık Türkçe Öğretmeniyim LGS hazırlık ve ortaokul seviyesi derslere destek amacıyla özel ders veriyorum.
Türkçe
ZONGULDAK / EREĞLİ
Kübrabaylan_
Bir sınıf öğretmeni adayı olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe ve Matematik alanında özel ders verebilirim. Ayrıca Ortaokul ve
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Türkçe
ZONGULDAK / KOZLU
Selinay.yilmac
Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Özel ders tecrübem vardır.
Türkçe
ZONGULDAK / KOZLU
Hatice Aktaş Oğuz.
Üç yıla yakın Türkçe öğretmeni olarak görev yaptım.Şehir değiştirince çalıştığım Koleji bırakmak zorunda kaldı
Loading...

Zonguldak Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Zonguldak lokasyonunda özel ders veren 14 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Zonguldak Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 81₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Zonguldak şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Zonguldak Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Zonguldak bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Zonguldak bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Zonguldak şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Zonguldak bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.