Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Kimya
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Onur Aydemir
Merhaba. Kimya dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İspanyolca
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
caglagunay
Merhaba. İspanyolca A1 seviyesini öğrenmeye ne dersin hadi beraber plan yapıp öğrenmeye başlayalım.
Fen ve Teknoloji
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Zeynep Vardar
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Gitar
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Cemal Öner
Merhaba. Gitar dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Zeki Durmuş
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Hicran bozkuş
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Keman
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Esra Didem
Merhaba. Keman dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Yoga
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Yasemin Gül
Merhaba. Yoga dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fizik
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
hasanhocha
20 yıllık deneyim ile güncel fizik sorularını çözmenin keyfini yaşayın
İngilizce
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Esra Arhan
Merhaba.İngilizce öğretmeniyim.İngilizce öğretmek için buradayım
Loading...
Eskişehir özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Eskişehir özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Eskişehir özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Eskişehir özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Eskişehir konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Eskişehir özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
89
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
661

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir özel ders ücretleri ortalama 89 ₺’dir. 🎯 🎯
Eskişehir'de özel ders veren 661 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
Eskişehir'de her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
Eskişehir'de yüz yüze özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
Eskişehir matematik özel ders ücretleri ortalama 80 ₺’dir. ✖️ ➗
Eskişehir İngilizce özel ders ücretleri ortalama 79 ₺’dir. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Eskişehir'de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

Eskişehir Özel Ders Fiyatları

Eskişehir özel ders fiyatları ortalama 89 ₺’dir. Eskişehir özel ders veren öğretmenler ders fiyatlarını bizzat belirlemektedir. Özel ders fiyatları, dersin branşına ve online ya da yüz yüze şekline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Eskişehir En İyi Öğretmenler

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Eskişehir’de alanında deneyimli birçok öğretmen bulunuyor. Özel ders veren birçok öğretmenin de yer aldığı Eskişehir’de bulunan en iyi öğretmenleri Öğretmen Tercihim’de bulabilir, dilediğin zaman özel ders talebi gönderebilirsin.

Eskişehir Özel Ders Almak İsteyenler

661 Öğretmen bulunan özel ders öğretmeni bulunan Eskişehir’de ders almak için hazır mısın? Eskişehir özel ders almak isteyen öğrenci ve öğrenci velilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. İyi üniversite ya da lise kazanmak için sınava hazırlanan öğrencilerin yanında İngilizceden Kemana kadar birçok branşta özel ders alabilirsin.

Eskişehir Matematik Özel Ders

Eskişehir matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim’de 187 eğitmen bulunmaktadır. İlköğretim ve lise düzeyinde matematik öğretmeni arıyorsan hemen matematik öğretmenlerimiz ile iletişime geç. Matematik dersinde bulunan eksiklerini Eskişehir en iyi matematik öğretmenleri ile hallet.

Eskişehir Matematik Özel Ders Fiyatları

Eskişehir matematik özel ders veren 161 öğretmenimizin ortalama matematik özel ders fiyatları 80 ₺’dir.

Eskişehir En İyi Matematik Öğretmenleri

Eskişehir en iyi matematik öğretmenleri ile tanışmaya hazır mısın? Birbirinden deneyimli matematik öğretmenleri ile tanışmak için hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Derslere başla.

Eskişehir İngilizce Özel Ders

Eskişehir ingilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim’de 120 eğitmen bulunmaktadır. Artık her birey için zorunlu hale gelen ingilizce için öğretmen arıyorsan hemen İngilizce öğretmenlerimiz ile iletişime geç. İngilizce dersinde bulunan eksiklerini Eskişehir en iyi ingilizce öğretmenleri ile hallet.

Eskişehir İngilizce Özel Ders Fiyatları

Eskişehir ingilizce özel ders veren 120 öğretmenimizin ortalama ingilizce özel ders fiyatları 79 ₺’dir.

Eskişehir En İyi İngilizce Öğretmenleri

Eskişehir’in en iyi İngilizce öğretmenleri ile tanışmaya hazır mısın? Birbirinden deneyimli İngilizce öğretmenler ile iletişime geçmek için hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. İngilizce öğrenmeye başla.

Eskişehir Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Eskişehir özel ders almak isteyenler arasında olmak için yapman gereken çok basit. Ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Şartlarına ve bütçene en uygun öğretmenden ders talebinde bulun. Avantajlarla dolu Öğretmen Tercihim platformunda yerini al. Hazırsan adım adım özel ders süreçlerinden bahsedelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak yanındayız. Okul derslerine destek için ya da yeni bir yabancı dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilinde Yer Alan Eksiklerini Tamamla

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yap

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile şehrinizi ve branşınızı seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Özel Ders Saatini Belirle

Aradığın özel ders öğretmenini buldun mu? :) Hemen öğretmenine mesaj göndererek konuşma başlat. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Öğretmen İle Özel Derse Başla

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenini değerlendirmeyi unutma.

Eskişehir Özel Ders Veren Öğretmenleri Seç

Eskişehir özel ders verenler ile Öğretmen Tercihim sayesinde ders gerçekleştirebilirsin. Birçok branş ve alandan öğretmene ulaşabilirsin. Matematik, Yabancı Diller, Okuma-Yazma, Programlama ve Müzik gibi 308 branşta aradığın öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Her bütçeye uygun ders veren öğretmeni Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla seçebilirsin.

Eskişehir İlçelerinde Özel Ders Verenleri İncele

Öğretmen Tercihim’de Eskişehir’in hemen hemen her ilçesinde ders veren öğretmen bulunmaktadır. Yaşadığın ilçede bulunan öğretmenlerin profillerini hemen incele. Sana ve kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Ders talebi gönder. Ders almaya başla.

Eskişehir Odunpazarı Özel Ders Verenler

Eskişehir Odunpazarı özel ders veren onlarca öğretmen burada. Odunpazarı’nda özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak ders almak istediğin branşta başarıya ulaş.

Eskişehir Odunpazarı Matematik Özel Ders

Eskişehir Odunpazarı’nda matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan Odunpazarı matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

Eskişehir Özel Ders İlan

Eskişehir’de kriterlerine uyan mükemmel eğitmenle tanışmadıysan kullanıma sunduğumuz özel ders ilan özelliği ile aradığın öğretmeni biz bulalım. Özel ders almak istediğin branşı belirle. Sana ve şartlarına en uygun eğitmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

Eskişehir Özel Ders Vermek

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Eskişehir’de özel ders vermek Öğretmen Tercihim ile artık daha kolay. Birçok branşta özel ders arayışında olan insanın bulunduğu Eskişehir’de öğrenci potansiyeli de bir hayli yüksek. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında Eskişehir’de üniversite okuyan öğrencilerde özel ders verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

Eskişehir Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği Eskişehir’de sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Eskişehir’de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

Eskişehir Eğitim Hayatı

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan Eskişehir, kültürel yapısı, tarihi ve eğitim olanaklarıyla oldukça ön plana çıkıyor. Birçok öğrenciye de ev sahipliği yapan Eskişehir, iş imkanları ve eğitim olanakları sayesinde insanların yaşamayı tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

Eskişehir Lise Öğrenciliği

Birçok öğrenci için eğitim hayatının en güzel yılları belki de lisede geçti. Lise dönemi öğrencinin sosyal gelişimi ve eğitimsel gelişimi için oldukça öneme sahip. Eskişehir’de iyi bir lise eğitimi için LGS’den iyi sonuçlar elde etmek gerekiyor. Şimdi Eskişehir’de yer alan en iyi okullara birlikte bakalım.

 • Eskişehir Fatih Fen Lisesi

 • Eskişehir Anadolu Lisesi

 • Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi

 • Borsa İstanbul Fen Lisesi

 • Atatürk Lisesi

 • Eti Sosyal Bilimler Lisesi

Eskişehir Özel Okullar

150.000'e yakın öğrenci bulunan Eskişehir’de devlet okullarının yanı sıra birçok özel okul da bulunmaktadır. Eskişehir’de bulunan birkaç özel okul ise;

 • Eskişehir Doğa Koleji

 • Özel Ted Koleji Eskişehir Kampüsü

 • Özel Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü

 • Çağfen Koleji

 • Özel Atayurt Okulları

Eskişehir Üniversite Eğitimi

Birçok üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Eskişehir, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Şehirde bulunan birçok üniversite öğrencilerin eğitiminde önemli bir yer tutmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen Eskişehir’de yer alan üniversiteler ise;

 • Anadolu Üniversitesi

 • Osmangazi Üniversitesi

 • Eskişehir Teknik Üniversitesi

Eskişehir Kurs Merkezleri

Okul derslerine destek ve LGS, YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler, özel ders dışında destek eğitimi amacıyla birçok farklı arayış içerisindeler. Biz de senin için Eskişehir faaliyet gösteren en iyi kurs merkezlerini hazırladık.

 • Hedef Özel Öğretim Kursu

 • Birey Özel Öğretim Kursu

 • Özel Artı Öğrenci Eğitim Merkezi

 • Yeni Yol Özel Öğretim Kursu

 • Etkin Eğitim Kurumları

Eskişehir Özel Ders Ofisleri

Eskişehir’de birçok özel ders ofisi bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders büroları genelde tüm dersleri kapsar. Ancak sadece belirli dersleri de kapsayabilen özel ders büroları bulunmaktadır.

Eskişehir Ders Çalışılabilecek Mekanlar

Eskişehir’de birçok kitap kafe ve kütüphane öğrencilerin ders çalışabilmesi için hizmet vermektedir. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Eskişehir Kütüphaneleri

Birçok kütüphaneye ev sahipliği yapan Eskişehir’de yer alan kütüphanelere birlikte göz atalım.

 • Orhangazi Halk Kütüphanesi

 • Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi

 • Hasan Hüseyin Korkmazgil Halk Kütüphanesi

 • Kemal Tahir Halk Kütüphanesi

 • Yaşar Kemal Halk Kütüphanesi

 • Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi

 • Selami Vardar Halk Kütüphanesi

Eskişehir Kitap Kafeler

Eskişehir kitap kafelerini aşağıda listeledik.

 • Uçurtma Kitap Kafe

 • Adımlar Kitap & Kafe

 • Eflatun Kitap Kahve

 • Geyik Kitap Kafe

 • Faust Sahaf Kafe

 • Monk Coffee and Books

Loading...