Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Osmanurtekin
Planlı ve düzenli çalışma ile hedeflerimize ulaşmak artık çok kolay.
Matematik
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Cansu kuş
Matematikten korkuyorum sevmiyorum yapamıyorum diyen tüm öğrencilerimiz sizi bekliyorum. 3,4,5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerine matematik dersi ve özellikle yeni nesil sorularda yardımcı
Fen ve Teknoloji
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Hanifi Barna
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Serdar Asker
Merhaba. Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Kafkaskartalı
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
azzem özçelik
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Satranç
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
eminakpinar
Siz piyonunuzu sürün , oyunu birlikte kazanalım ..
Fen ve Teknoloji
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
ABDULKADİR TEKE
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Cemal 0 (0)
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Cemal
Merhaba. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Matematik Öğretmeni Özge
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Bağlama
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Selçuk Özdemir
Merhaba. Bağlama dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Sınıf Öğretmenliği
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Aziz Bilgiç
Merhaba ben sınıf öğretmeniyim. Siz değerli öğrencilerimle dersleri eğlenceli bir şekilde işleyeceğimize inanıyorum.
Loading...
Türkçe
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Makbule YILDIZ ÇOLAK
Merhaba! Öğrenme konusunda kararlıysanız ben de öğretme konusunda kararlıyım. Türkçe öğrenmek zor değil. Bulmaca çözmek kadar kolay ve
Loading...
Gaziantep özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Gaziantep özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Gaziantep özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Gaziantep özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Gaziantep konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Gaziantep özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
108
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
916

Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 108₺’dir.
Gaziantep lokasyonunda özel ders vermek üzere 916 öğretmen bulunmaktadır.
Gaziantep'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

Gaziantep Özel Ders Veren Öğretmenleri Keşfet

Türkiye’nin en büyük 8. şehri olan Gaziantep, doğal güzellikleri ile Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir. Eşsiz doğa harikaları, eğitim olanakları ve kültürel aktiviteleri ile birçok insanın yaşamak istediği şehirler arasında en başta bulunuyor. Öğrenci nüfusu oldukça fazla olan Gaziantep'te, gelişmiş iş imkanları ve eğitim olanakları öğrencilerin Gaziantep'i tercih etmesini sağlamaktadır. 

Gaziantep’de Lise Okumak

Birçok öğrencinin eğitim hayatının en güzel dönemi olarak tanımladığı lise yılları, her öğrencinin eğitiminde oldukça büyük bir öneme sahip. Gaziantep’in en iyi liselerinden birini kazanmak için öğrencilerin LGS’de iyi bir puan alması gerekiyor. İyi bir LGS sonucu için özel ders almak oldukça faydalı olacaktır. Gaziantep'te yer alan en iyi liselere şimdi beraber göz atalım.

 • TOBB Fen Lisesi
 • Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi
 • Vehbi Dinçerler Fen Lisesi  
 • Gaziantep Anadolu Lisesi
 • Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi

Gaziantep'te Üniversite Öğrenciliği

Birçok üniversite öğrencisinin bulunduğu Gaziantep'te 4 üniversite bulunmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen Gaziantep'te yer alan üniversiteler ise;

 • Gaziantep Üniversitesi
 • Hasan Kalyoncu Üniversitesi
 • Sanko Üniversitesi
 • Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Akademik eğitim açısından oldukça yeterli olan bu üniversitelerde eğitime büyük önem verilir.

Gaziantep'te Nerede Ders Çalışılır?

Gaziantep'te öğrencilerin ders çalışabilmesi birçok kütüphane ve kitap kafe bulunuyor. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Gaziantep Şehir Kütüphaneleri

Gaziantep’de yer alan kütüphaneleri aşağıda listeledik.

 • Gaziantep İl Halk Kütüphanesi
 • Şahinbey İlçe Halk Kütüphanesi
 • Bilgi Yılı Halk Kütüphanesi
 • Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi
 • Büyükşehir Kütüphanesi
 • Mütercim Asım Kütüphanesi
 • Merveşehir Başak Konakları Gençlik Kütüphanesi

Gaziantep Kitap Kafeleri

Gaziantep'te bulunan kitap kafeleri aşağıda listeledik.

 • Düztepe Kitap Kahve
 • Future Kitap Kafe
 • Kika Kitap Kahve

Gaziantep Özel Ders Almak İsteyenler

Gaziantep özel ders almak isteyen öğrenciler için 916 öğretmenimiz bulunmaktadır. Özel ders almak isteyen öğrenci ve velilerimizi fırsat dolu eğitim alternatifleri beklemektedir. Alanlarında uzman, tecrübeli eğitmen kadrosu ile Öğretmen Tercihim seni bekliyor.
Gaziantep özel ders nasıl alınır? adım adım anlatalım.

Özel ders almak için öncelikle Öğretmen Tercihim’de öğrenci kaydı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra Gaziantep özel ders araması yaparak öğretmenlerin listelendiği sayfada size ve bütçenize uygun olan öğretmenleri belirleyin. Öğretmen seçiminizi tamamlarken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası bulunuyor. Bunlar;

 • Öğretmen Profil Resmi
 • Öğretmen Tanıtım Videosu
 • Öğretmen Hakkımızda Kısmı
 • Öğretmen Gaziantep'te yüz yüze özel ders veriyor mu?
 • Gaziantep Özel Ders Fiyatları
 • Öğretmen ile özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerin yorumları
 • İlk ders ücretsiz olarak veriyor mu?

Yukarıda bahsettiğimiz adımları gerçekleştirerek Gaziantep özel ders öğretmeni hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Gaziantep Matematik Özel Ders

Gaziantep matematik özel ders almak isteyen öğrenciler genelde; trigonometri özel ders ve limit özel ders gibi konulara yönelmektedir. Birçok matematik öğretmeni bulunan Öğretmen Tercihim’de birçok Gaziantep matematik öğretmeni bulunmaktadır. Gaziantep matematik özel ders almak isteyen öğrenciler olarak öğretmenlerinizden çalışma programı isteyerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Gaziantep Matematik Dersi Veren Öğretmenler

Gaziantep matematik dersi veren öğretmenler ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsiniz. Birçok Gaziantep özel matematik dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız matematik özel ders öğretmenini bulabilirsiniz.

Gaziantep En İyi Matematik Öğretmeni

Gaziantep'te matematik özel ders veren, alanında uzman birçok eğitmen bulunuyor. Matematik dersindeki başarılarıyla yeteneklerini ispatlamış öğretmenlerimize siz de hemen mesaj gönderip ders talebinde bulunabilirsiniz. 

Gaziantep İngilizce Özel Ders

İngilizce öğrenmek kadar keyifli bir iş yoktur. Yabancı dil hayatımızda çok önemli konuma geldi. İş alım süreçlerinde, okul derslerinde, yeni kültürler vb. konularda yeniliklere açık olmak sizlere geliştirecek en önemli unsurlardan biridir. Gaziantep İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için Gaziantep İngilizce Öğretmeni 30 eğitimci aktif olarak siz değerli öğrencilerimizi beklemektedir.

Gaziantep Özel İngilizce Dersi Verenler

Öğretmen Tercihim aracılığıyla Gaziantep İngilizce dersi veren öğretmenler ile iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsiniz. Yüzlerce Gaziantep İngilizce özel ders veren eğitmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız eğitmeni bulabilirsiniz.

Gaziantep Etüt Merkezleri

Gaziantep'te birçok özel ders kursu bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders kursları, genelde tüm dersleri kapsar. Ancak bazı etüt merkezleri tek bir dersi de kapsayabilmektedir.

Gaziantep Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğrenci açısından oldukça zengin olan Gaziantep'te özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Matematik özel ders ve ingilizce özel ders gibi birçok farklı branşta özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğu Gaziantep'te özel ders vermek istiyorsan Öğretmen Tercihim her an yanında.

Gazianteo Özel Ders İlanları ile Ders Ver

Gaziantep'te özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Birçok branşta ders talebi olan Gaziantep şehrinde yüz yüze özel ders vermek oldukça kolay. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.
 

Loading...