Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
Mehmet Ali Bagci
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fizik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
Ali ELMA
Kahramanmaraşta en keyifli fizik dersi burada
Segem
KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU
Mehmet Bacak
Merhaba. Segem dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
Hakan Yilmaz
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
neslihan sak
Merhaba her gün yeni bir bilgi için öğrenmeye başlayalım.
Fizik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
Mehtap Erdoğan
YETER Kİ EMEK VERİN ZAMAN AYIRIN,YAPABİLİRSİNİZ
Matematik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
ayfer çakar
"Milli" öğrenilmiş çaresizliğimiz matematiği, oyun oynamak kadar zevkli kılan, ingilizceyi eğlenceli şekilde öğreten bir bilim insanı..
Biyoloji
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
gulcin kuru
Merhaba, biyoloji, temel matematik, ilköğretim dersleri alanında özel ders vermekteyim. İhtiyacınız olduğu an iletişime geçebiliriz, sevgiyle kalın..
Loading...
Kahramanmaraş özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Kahramanmaraş özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Kahramanmaraş özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Kahramanmaraş özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Kahramanmaraş konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Kahramanmaraş özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
100
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
405

Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanmaraş lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 100₺’dir.
Kahramanmaraş lokasyonunda özel ders vermek üzere 405 öğretmen bulunmaktadır.
Kahramanmaraş'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Kahramanmaraş özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Kahramanmaraş lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Kahramanmaraş Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Kahramanmaraş Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Kahramanmaraş matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Kahramanmaraş İngilizce Özel Ders

Kahramanmaraş Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Kahramanmaraş İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Kahramanmaraş lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Kahramanmaraş müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...