Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
KAYSERİ / MELİKGAZİ
Kübra Öğretmen
Hayallerinize yalnızca doğru ellerle ulaşabilirsiniz. Gelin, birlikte başarıya ulaşalım.
Aydın 0 (0)
Fen ve Teknoloji
KAYSERİ / KOCASİNAN
Aydın
Merhabalar arkadaşlar, birlikte Fen Bilimleri dersi artık çok daha kolay. Haydi başlayalım.
Yetenek Sınavları - Müzik
KAYSERİ / MELİKGAZİ
Mehmet Serdar GARAN
Merhaba. Yetenek Sınavları - Müzik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
KAYSERİ / KOCASİNAN
Durmuş Yıldırım
Matematiği anlamak matematiği yapabilmekten daha önemlidir. Gelin birlikte hem matematiği anlayalım hem de matematiği yapalım.
Keman
KAYSERİ / KOCASİNAN
glfm_akd
Selam. Sana özel ders vermek için buradayım eğlenerek öğrenmeye ne dersin benimle iletişime geç süper bi yolculuğa başlayalı
Felsefe
KAYSERİ / KOCASİNAN
Sevgi Konak Kaskan
Merhaba. Felsefe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
KAYSERİ / KOCASİNAN
Neşehocam
19 YILLIK TECRÜBE. FEN VE MATEMATİK ÖZEL DERSİ . LGS BURSLULUK BİREBİR VE ONLİNE DERS KONUSUNDA YILLARIN TECRÜBESİ
İngilizce
KAYSERİ / TALAS
Gamze Taşdemir
Merhaba, ne yaptıysam İngilizceyi bir türlü öğrenemedim diyenlerdensen artık endişelenme. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel
İngilizce
KAYSERİ / TALAS
Hacer Kış
Eğlenerek, oyunlarla nasıl mı ingilizce öğreniyoruz? Bize katılın hep beraber görelim...
Tarih
KAYSERİ / KOCASİNAN
Sosyalhocam
Tarih, Coğrafya ve Sosyal bilgiler alanında sınavların içinden geçmek isteyenlerin durağı.
felbir 0 (0)
İngilizce
KAYSERİ / TALAS
felbir
Merhaba, İngilizce ve Rusça dillerinde özel ders vermek için buradayım. Tamamen kişiye özel hazırladığım programlarla eğlenerek gelişim
murat 0 (0)
İngilizce
KAYSERİ / MELİKGAZİ
murat
Merhaba, ingilizce dersi vermek için buradayım. Hedeflerine göre birlikte çalışalım.
Loading...
Matematik
KAYSERİ / KOCASİNAN
Meryem h
Sayılarla barışmak için beni tercih edin
Loading...
Kayseri özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Kayseri özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Kayseri özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Kayseri özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Kayseri konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Kayseri özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
110
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
687

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri özel ders ücretleri ortalama 110 ₺’dir. 🎯 🎯
Kayseri'de özel ders veren 687 öğretmen bulunmaktadır.
Kayseri'de her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
Kayseri'de yüz yüze özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
Kayseri matematik özel ders ücretleri ortalama 104 ₺’dir. ✖️ ➗
Kayseri ingilizce özel ders ücretleri ortalama 93 ₺’dir. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Hergün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Kayseri'de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

Kayseri Özel Ders Fiyatları

Kayseri özel ders fiyatları ortalama 110 ₺’dir. Kayseri özel ders veren öğretmenler ders fiyatlarını bizzat belirlemektedirler. Özel ders fiyatları, dersin branşına ve online ya da yüz yüze şekline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kayseri En İyi Öğretmenler

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kayseri’de alanında deneyimli birçok öğretmen bulunuyor. Özel ders veren birçok öğretmenin de yer aldığı Kayseri’de bulunan en iyi öğretmenleri Öğretmen Tercihim’de bulabilir, dilediğin zaman özel ders talebi gönderebilirsin.

Kayseri Özel Ders Almak İsteyenler

687 Öğretmen bulunan özel ders öğretmeni bulunan Kayseri’de ders almak için hazır mısın? Kayseri özel ders almak isteyen öğrenci ve öğrenci velilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. İyi üniversite ya da lise kazanmak için sınava hazırlanan öğrencilerin yanında İngilizceden Kemana kadar birçok branşta özel ders alabilirsin.

Kayseri Matematik Özel Ders

Kayseri matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim’de 187 eğitmen bulunmaktadır. İlköğretim ve lise düzeyinde matematik öğretmeni arıyorsan hemen matematik öğretmenlerimiz ile iletişime geç. Matematik dersinde bulunan eksiklerini Kayseri en iyi matematik öğretmenleri ile hallet.

Kayseri Matematik Özel Ders Fiyatları

Kayseri matematik özel ders veren 187 öğretmenimizin ortalama matematik özel ders fiyatları 104 ₺’dir.

Kayseri En İyi Matematik Öğretmenleri

Kayseri en iyi matematik öğretmenleri ile tanışmaya hazır mısın? Birbirinden deneyimli matematik öğretmenleri ile tanışmak için hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Derslere başla.

Kayseri İngilizce Özel Ders

Kayseri ingilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim’de 73 eğitmen bulunmaktadır. Artık her birey için zorunlu hale gelen ingilizce için öğretmen arıyorsan hemen İngilizce öğretmenlerimiz ile iletişime geç. İngilizce dersinde bulunan eksiklerini Kayseri en iyi ingilizce öğretmenleri ile hallet.

Kayseri İngilizce Özel Ders Fiyatları

Kayseri ingilizce özel ders veren 73 öğretmenimizin ortalama ingilizce özel ders fiyatları 93 ₺’dir.

Kayseri En İyi İngilizce Öğretmenleri

Kayseri’nin en iyi İngilizce öğretmenleri ile tanışmaya hazır mısın? Birbirinden deneyimli İngilizce öğretmenleri ile tanışmak için hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. İngilizce öğrenmeye başla.

Kayseri Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Kayseri özel ders almak isteyenler arasında olmak için yapman gereken çok basit. Ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Şartlarına ve bütçene en uygun öğretmenden ders talebinde bulun. Avantajlarla dolu Öğretmen Tercihim platformunda yerini al. Hazırsan adım adım özel ders süreçlerinden bahsedelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. Okul derslerine destek için ya da yeni bir yabancı dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilinde Yer Alan Eksiklerini Tamamla

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yap

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile şehrinizi ve branşınızı seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Özel Ders Saatini Belirle

Aradığın özel ders öğretmenini buldun mu? :) Hemen öğretmenine mesaj göndererek konuşma başlat. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Öğretmen İle Özel Derse Başla

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenini değerlendirmeyi unutma.

Kayseri Özel Ders Veren Öğretmenleri Seç

Kayseri özel ders verenler ile Öğretmen Tercihim sayesinde ders gerçekleştirebilirsin. Birçok branş ve alandan öğretmene ulaşabilirsin. Matematik, Yabancı Diller, Okuma-Yazma, Programlama ve Müzik gibi 308 branşta aradığın öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Her bütçeye uygun ders veren öğretmeni Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla seçebilirsin.

Kayseri İlçelerinde Özel Ders Verenleri İncele

Öğretmen Tercihim’de Kayseri’nin hemen hemen her ilçesinde ders veren öğretmen bulunmaktadır. Yaşadığın ilçede bulunan öğretmenlerin profillerini hemen incele. Sana ve kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Ders talebi gönder. Ders almaya başla.

Kayseri Melikgazi Özel Ders Verenler

Kayseri Melikgazi özel ders veren onlarca öğretmen burada. Melikgazi’de özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak ders almak istediğin branşta başarıya ulaş.

Kayseri Melikgazi Matematik Özel Ders

Kayseri Melikgazi’de matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan Melikgazi matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

Kayseri Özel Ders İlan

Kayseri’de kriterlerine uyan mükemmel eğitmenle tanışmadıysan kullanıma sunduğumuz özel ders ilan özelliği ile aradığın öğretmeni biz bulalım. Özel ders almak istediğin branşı belirle. Sana ve şartlarına en uygun eğitmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

Kayseri Özel Ders Vermek

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Kayseri’de özel ders vermek Öğretmen Tercihim ile artık daha kolay. Birçok branşta özel ders arayışında olan insanın bulunduğu Kayseri’de öğrenci potansiyeli de bir hayli yüksek. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında Kayseri’de üniversite okuyan öğrencilerde özel ders verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

Kayseri Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği Kayseri’de sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Kayseri’de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

Kayseri Eğitim Hayatı

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan Kayseri, kültürel yapısı, tarihi ve eğitim olanaklarıyla oldukça ön plana çıkıyor. Birçok öğrenciye de ev sahipliği yapan Kayseri, iş imkanları ve eğitim olanakları sayesinde insanların yaşamayı tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

Kayseri Lise Öğrenciliği

Birçok öğrenci için eğitim hayatının en güzel yılları belki de lisede geçti. Lise dönemi öğrencinin sosyal gelişimi ve eğitimsel gelişimi için oldukça öneme sahip. Kayseri’de iyi bir lise eğitimi için LGS’den iyi sonuçlar elde etmek gerekiyor. Şimdi Kayseri’de yer alan en iyi okullara birlikte bakalım.

 • Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi

 • Kayseri Sümer Fen Lisesi

 • Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi

 • Sami Yangın Anadolu Lisesi

 • Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi

 • Kayseri Lisesi

 • Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi

Kayseri Özel Okullar

300.000 öğrenci bulunan Kayseri’de devlet okullarının yanı sıra birçok özel okul da bulunmaktadır. Kayseri’de bulunan birkaç özel okul ise;

 • Doğa Koleji

 • Ted Koleji

 • Bahçeşehir Koleji

 • Odtü Geliştirme Vakfı Özel Kayseri Okulları

 • Kayseri Simya Koleji

Kayseri Üniversite Eğitimi

Birçok üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Kayseri, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Şehirde bulunan birçok üniversite öğrencilerin eğitiminde önemli bir yer tutmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen Kayseri’de yer alan üniversiteler ise;

 • Erciyes Üniversitesi

 • Abdullah Gül Üniversitesi

 • Kayseri Üniversitesi

 • Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Kayseri Kurs Merkezleri

Okul derslerine destek ve LGS, YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler, özel ders dışında destek eğitimi amacıyla birçok farklı arayış içerisindeler. Biz de senin için Kayseri faaliyet gösteren en iyi kurs merkezlerini hazırladık.

 • Sistem Kurs Merkezi

 • Prestij Etüt Kayseri Kurs Eğitim Merkezleri

 • İmgepark Kurs Merkezi

 • Elip Kurs Merkezi

 • Trend Kurs Merkezi

Kayseri Özel Ders Ofisleri

Kayseri’de birçok özel ders ofisi bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders büroları genelde tüm dersleri kapsar. Ancak sadece belirli dersleri de kapsayabilen özel ders büroları bulunmaktadır.

Kayseri Ders Çalışılabilecek Mekanlar

Kayseri’de birçok kitap kafe ve kütüphane öğrencilerin ders çalışabilmesi için hizmet vermektedir. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Kayseri Kütüphaneleri

Birçok kütüphaneye ev sahipliği yapan Kayseri’de yer alan kütüphanelere birlikte göz atalım.

 • Kayseri Merkez Kütüphane

 • Kayseri Şehir Kütüphanesi

 • Necmettin Feyzioğlu Halk Kütüphanesi

 • Gevher Nesibe Kütüphanesi

 • Kayseri 75. Yıl İl Halk Kütüphanesi

 • Kayseri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Kütüphanesi

 • Sezai Karakoç Kütüphanesi

 • Mimar Sinan Halk Kütüphanesi

Kayseri Kitap Kafeler

Kayseri kitap kafelerini aşağıda listeledik.

 • Kıvılcım Kitapevi

 • Mazi Kitap Kafe

 • Kaf Kitap Kafe

 • Kusto Kitap Kahve

 • Endülüs Çay Kitap Kahve

 • Don Kişot Kafe

 • Kitapus Kitap Kafe

 • Öncü Kitap Kafe

Loading...