Loading...
Kapat

Kayseri Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 583Onaylı Öğretmen
  • 100₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
KAYSERİ / DEVELİ
mustafa tosun
Merhaba Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. LGS Türkçe, TYT Türkçe ve AYT Türk Dili ve Edebiyatı dersi benimle bu
İngilizce
KAYSERİ / KOCASİNAN
Şehrize
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Aydın 0 (0)
Fen ve Teknoloji
KAYSERİ / KOCASİNAN
Aydın
Merhabalar arkadaşlar, birlikte Fen Bilimleri dersi artık çok daha kolay. Haydi başlayalım.
Matematik
KAYSERİ / MELİKGAZİ
Matematik π rensesi
Merhaba .LGS TYT AYT ye hazirlanlar ve ara sınıflarla disiplinli bir çalışma isteyenler için buradayım .Siz de kararliysaniz baslayabiliriz
Matematik
KAYSERİ / KOCASİNAN
Neşehocam
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Kimya
KAYSERİ / KOCASİNAN
Nazile Çayan
Zorluk yaşadığınız her konunun kolay şekilde üstesinden gelebilmeniz için en iyi yöntemleri sizlere kazandıracağım.
Türkçe
KAYSERİ / KOCASİNAN
fatma yalçın
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türk Dili ve Edebiyatı
KAYSERİ / MELİKGAZİ
ilkayhoca1
Merhaba. Edebiyat ve Türkçe dersi vermek için buradayım. İletişime geçin beraber programladiğimiz keyifli derslerimiz olsun .
Matematik
KAYSERİ / TALAS
İlk Öğretmen
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
KAYSERİ / MELİKGAZİ
Sadiye Hoca
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Kayseri özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Kayseri özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Kayseri özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Kayseri özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Kayseri konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Kayseri özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
100
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
583

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 100₺’dir.
Kayseri lokasyonunda özel ders vermek üzere 583 öğretmen bulunmaktadır.
Kayseri'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Kayseri özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Kayseri lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Kayseri Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Kayseri Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Kayseri matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Kayseri İngilizce Özel Ders

Kayseri Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Kayseri İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Kayseri lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Kayseri müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.