Kapat

Özel Ders Talepleri

Öğretmen aramakla zaman kaybetme, ders almak istediğin konuda talebini oluştur. Kısa süre içinde öğretmenler seni bulsun.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Özel Ders
Özel ders talebi, öğrencilerin ihtiyaç duydukları branş konusunda oluşturdukları öğrenci talep alanıdır. Özel ders talebi oluşturan öğrenciler hızlı bir şekilde özel ders alarak konu eksiklerini kapatmak isterler. Oluşturulan ilanlar, branşa ve seviyeye göre uygun öğretmenlerle eşleştirilir. Belirlediğin kriterlere en uygun öğretmen(ler) ile mesajlaşma süreci başlar. Öğrenci ve öğretmen ders içeriği hakkında konuştuktan sonra eğer anlaşma sağlanırsa özel ders randevusu oluşturulur.
özel ders ilan

Özel Ders Talebine Başvuran Öğretmenleri Belirleme Kriterleri

Mesajlaşma gerçekleştirdiğiniz öğretmenler arasında seçim yapmakta zorluk mu çekiyorsun? Senin için bazı kriterler belirledik. Aşağıda yer alan maddeleri uygulayarak öğretmenini belirle;
  • Öğretmen profilinde yer alan tanıtım videosu
  • Hakkında alanı
  • Tecrübe yılı
  • Öğretmenden özel ders alan diğer öğrencilerin yorumları
  • Mesajlaşma içerisinde soracağın sorular
Yukarıda yer alan maddeleri baz alarak öğretmen profillerini incele. Sana ve özel ders almak istediğin branşa uygun olduğuna karar verdiğin öğretmenden ders almaya başla. Özel ders almak için öğretmen bulmaya harcadığın zamanı değerlendirmek için en iyi fırsatlardan biri özel ders talebi oluşturmaktır. Sen de hemen özel ders talebi oluşturarak öğretmeninin seni bulmasını sağla.
Loading...