Loading...
Kapat
matematik_ustasi
150₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Lisans İTÜ Mühendislik Fakültesi, Yüksek Lisans KTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü ve Doktora Universidad Empresarial de Costa Rica. Sahip olunan belgelerden bazıları; Öğrenci Mentorluğu, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim/Yaşam Koçluğu.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Rabia imrenk
5 22-02-2022
Kendisinden 2017 yılında üniversite sınavına hazırlık için ders konusunda çok çok iyi mükemmel bi anlatış tarzı var, öğrencilerin neyi nasıl anladığını çok iyi bir şekilde analiz edip o şekilde anlatmaktadır. Ders dışında bir sorunum bi sıkıntım olduğunda sürekli benimle ilgilendi, ben söylemesem dahi bi sıkıntım olduğunu anlayıp benimle sohbet edip derdimi sıkıntımı dinleyip çözüm üreten bir insandı. Ayrıca öğrenci ve öğrenci ailelerine ev ziyaretinde bulunup öğrencinin çalıştığı ortamı görüp aileleriyle öğrenci hakkında görüşmeler yapıp nasıl daha iyiye gidebileceğini anlatmakatadır. Ders dışında manevi desteğini de asla unutamadığım benim ufkumu genişleten bir öğretmedendir. Ders almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.
Erdem
5 23-02-2022
Bir çok alanda başarıları bulunan, üzerimde etkisi çok olan Serkan Hocamıza teşekkür ederim. Ders anlatırken istediğinizi sorabilirsiniz, anlatış şekli anlaşılırdır. Sormak istediğiniz veya anlayamadığınız kısmı tekrar ve tekrar anlatır. Tavsiye ederim. Tekrardan teşekkür ederim Serkan Hocam..
Burak Vuraloğlu
5 23-02-2022
Serkan Hocamla ortaokul son sınıftayken tanışmıştık. O zamanlar derslerle alakam dahi yoktu. Çocukluğumda DEHB tanısı konmuş, dikkatimi toplamada çok sorun yaşayan hem de sosyal yaşamda iletişim kurmada sorun yaşayan biriydim. fakat Serkan hocamın elindeki sihirli değnek sayesinde hayatımda çok başka kapılar açıldı. Akademik başarım olarak; önce bana Anadolu Lisesini kazanmamı sonra da Kimya Mühendisliğini kazanmamı sağladı. O benim ders dışında abimdi bazen de babamdı; dert ortağımdı, çözüm bulanımdı. Her koşulda bana sahip çıktı. Onun sayesinde bambaşka biri oldum. Burda ayrıntıya girip daha fazla şey yazmak isterdim ama destan yazıp gözünüzü korkutmak istemem.
Berna Betül
5 23-02-2022
İlkokuldan iletişimini koparamadığım değerli hocalarımdan birtanesidir kendisi. Şuan 30 yaşındayım. Kendisinin tecrübelerini ele alırsam saymak ile bitmez. Ders ile alakası olmayan öğrencileri dahi, bizzat derse adapte ederek sevdirdiğini bilirim. Sadece ders değil tabiki, aileler ile de bizzat iletişim kurup yönlendirme yapanımızdı. Ders almayı düşününen genç kardeşlerime, kesinliklikle tereddütsüz hocamı tavsiye ederim. Hakkınızı ödeyemem hocam; ne kadar teşekkür etsem azdır..
gülbeyaz Bayram
5 25-02-2022
Öncelikle iyi bir insan olmakla beraber çok iyi bir eş ve çok iyi bir baba.Birçok alanda başarısı olan mükemmel bir insan.Ders anlatış şekli,olaylara bakış açısı çok güzel.Ders dışında bile istediğiniz zaman arayıp konuşabileceğiniz yüzyüze görüşebileceğiniz herhangi bir sorununuza çözüm odaklı olabilecek mükemmel bir insan.
Kübra Ateş
5 28-03-2022
Serkan hocam ile lise matematik takviyesi arayışındayken tavsiye üzerine tanıştık. İyi ki de tanışmışız Matematik dersi kabus gibiyken bir anda en sevdiğim ders haline geldi. Özellikle hocamın ders sonrası ve ders dışında da rehberlik desteği bana çok iyi geldi. Ne zaman moral bozukluğu ya da düşüş yaşasam her aradığımda büyük bir sabırla bana motivasyonumu sağlattı. Ders işlerken verdiği taktikler ve kendi sitesinden her ders sonrası yaptığı online sınav ve ödevler ile üniversite sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanıyorum. Çok teşekkür ederim hocammmm, sağolun.

150₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...