Loading...
Kapat

Zonguldak Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 9Onaylı Öğretmen
  • 83₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / ÇAYCUMA
mehmet baş
merhabalar ben mehmet üniversite öğrencisiyim ve 4. yılımdayım 4 yıldır biyoloji ve fizik dersleri anlatıyorum.derslerimi genellikle sohbet ve mantık ü
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / EREĞLİ
Ceyda Kurt
Başarı için el ele...
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / MERKEZ
İlker Eserli
İki yıldan fazladır özel bir kurumda hem matematik hem de fen bilgisi dersi vermekteyim. Daha önce özel ders vermiş olduğum bazı öğrencilerime
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / ALAPLI
ayşe yüksel
Sakarya üniversitesi mezunu fen bilimleri öğretmeniyim. İlköğretim matematik ve fen bilimleri dersinde takviye özel ders verebilirim.
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / KOZLU
Elif Ergin
Zonguldak Sınav Kolejinde Fen bilimleri öğretmeniyim. 6-7 yıldır özel ders veriyorum hem matematik hem fen bilimlerinden. Hacettepe, Sinop ve Bülent Ecevit ü
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / EREĞLİ
Gülçin Güven
Biyoloji bölüm mezunuyum, fen bilgisi ve matematik alanında bilgi sahibiyim ilköğretim destek ders vermek istiyorum
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / EREĞLİ
Gizemyazan
Alanında deneyimli ve uzman öğretmenden özel ders.
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / EREĞLİ
Gülşah hoca
Alanında tecrübeli, fen i seven ve sevdiren bir öğretmenim...Fen hayattır.
Fen ve Teknoloji
ZONGULDAK / EREĞLİ
Dilruba catpinar
Fen bilimleri ve ilkogretim matematik öğretmeniyim yeni nesil kalıcı öğrenme ile hem online hem yüz yüze ders vermekteyim
Loading...

Zonguldak Fen ve Teknoloji ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Zonguldak lokasyonunda özel ders veren 9 Fen ve Teknoloji öğretmeni senin için hazır. Zonguldak Fen ve Teknoloji Özel ders fiyatları ortalama 83₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve Teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve Teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Zonguldak şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Zonguldak Fen ve Teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Zonguldak bölgesinde Fen ve Teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve Teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Zonguldak bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Zonguldak şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Zonguldak bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.