Loading...
Kapat
mehmet doğan erol
300₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Önemli bir şirkette önemli bir pozisyonda çalışan, aynı zamanda doktora yapan, yds ve yökdilden iyi puan almış, yıllarca özel ders vermiş (iktisat,hukuk,muhasebe) ve dershanelerde çalışmış bir hocayım. Ayrıca diğer özel ders sitelerinde de (istenilmesi durumunda adresi veririm) popüler bir hocayım. Bu ilanı vermemin nedeni sizlere kaliteli ingilizce dersi vermek ve hata yapmanızı engellemektir.

Birçok eğitimci, Grammer bilgisi olmadan , online dersle ya da sadece speaking yaparak (writing, gramer, kitaptan çalışma ve öğrenme metotları olmadan) sizlere ingilizce öğretmeye çalışmaktadırlar. Arkadaşlar zaman gerçekten çok değerli bir mevhumdur. Sizlerin ihtiyacı iş ingilizcesi (hukuk , ekonomi, sağlık, mühendislik ,akademik vb) olup , genel geçer basit düzeyde verilen ingilizce eğitimlere itibar etmemenizi tavsiye ederim. 

Native hoca demek ingilizceyi çok iyi anlatan , yds ve toefel'da yüksek puan alan hoca anlamına gelmemektedir. Türkçeye hakim ve kendi dilinde gerçekten kendini geliştirmiş native hocaysa kaçırmayın ama değilse ilgilenmeyin derim. Görev yaptığım fethiyede, birçok ingilizden daha fazla ingilizceye hakim olduğumu gördüğümden her ingilizin ingilizceyi çok iyi bilmediğine tanık oldum. İngilizceyi, İyi bir temeliniz olsa dahi salt speaking ile ingilizcenizi ilerletemezsiniz. Eğer öyle olsaydı saatlerce yabancı dizi, film izleyip bir yabancıyla konuşmak yeterli olurdu. Derdimi anlatacak kadar ingilizce bileyim diyorsanız bunun adı ingilizce olmaz , herkesin bildiği ingilizce olur.  Bu ayrımları gözönünde bulundurarak ,genel kültürü yeterli, tecrübeli ve iş ingilizcesi konusunda yetkin , her seviyeye inebilen bir hoca seçmenizi (ben olmam şart değil) ve geleceğinizi aydınlatmanızı öneririm. Dershane elbette iyidir ama sürekli aynı konuları anlatan ve eksiklerinizi kapatmayan dershanelerden uzak durmanızı öneririm. Merak ettiklerinizi mesaj atarak sorabilirsiniz. Not: Öğrencilere uzun süre devam edilecek ders verme durumunda indirim yapılır. 1-2 ders devam edip sonrasında vazgeçecek, disiplinli çalışmayacak öğrenci istemiyorum.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

300₺ YÜZ YÜZE

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...