Loading...
Kapat

Giresun İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 11Onaylı Öğretmen
  • 93₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Misseda 5 (0)
İngilizce
GİRESUN / KEŞAP
Misseda
Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. İki yıldır kurumsal bir okulda çalışmaktayım.
İngilizce
GİRESUN / MERKEZ
Ömer D.
Merhaba. Sınavlara mı hazırlanıyorsun? İlkokul, ortaokul, lise İngilizce derslerinde takviye ihtiyacın mı var? Gel birlikte çalışalım.
İngilizce
GİRESUN / MERKEZ
BAŞAK KAYA
Genetik ve Biyomühendislik öğrencisiyim, aynı zamanda hemşireyim. Şuan yazarlık yapıyorum. Biyoloji matematik, fizik ve kimya alanlarında eğitim verebilirim. Eğ
İngilizce
GİRESUN / ESPİYE
Sıla Nur Yılmaz
Teol dil okulundan C1 seviyesi diplomam var. Üniversiteye yeni başladığım sıralarda TÖM - Giresun il öğrenci meclisi temsilciliği yaptım.
İngilizce
GİRESUN / TİREBOLU
MerveNur
Eğlenceli , bol etkinlikli güler yüzlü akılda kalıcı, egitsel oyunlarla ingilizce ve almanca dersi verilir . Tercihen çocuklar , ilk ve orta okul
İngilizce
GİRESUN / MERKEZ
Zubeyde Kekulluoglu
Yaratıcı, eğlenceli, yeniliklere açık,öğrenmeyi çok seven ve dünyanın farklı ülkelerini ve kültürlerini tanımak en büyü
İngilizce
GİRESUN / MERKEZ
Gözde Gedikli
Uludağ Universitesi Ingiliz Dili Eğitimi İngilizce öğretmenliği bölümü mezunuyum. 8 yıldır Milli Eğitime bağlı olarak kadrolu İngilizce öğretmeni
Piso 5 (0)
İngilizce
GİRESUN / GÖRELE
Piso
Matematik Öğretmeniyim, İlkokuldan liseye kadar, bilsem sınavlarından tyt ayt kpss matematiğe kadar birçok matematik sınavında size farklı orijinal anlatı
İngilizce
GİRESUN / MERKEZ
Elmas Akçay
Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Sınıf Eğitiminden mezun oldum. Disleksi Eğitici Eğitimi, Akı
Özlem 5 (0)
İngilizce
GİRESUN / BULANCAK
Özlem
Merhaba, ingilizce dersi vermek için burdayım.Sana uygun dersi planlamak için mesajını bekliyorum.
İngilizce
GİRESUN / BULANCAK
Serdar Doğan
İngilizce öğretmenliği bölüm mezunuyum. Başlangıç orta ileri seviyelerde ingilizce özel ders verilir.
Loading...

Giresun İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Giresun İngilizce  özel ders ilanı var. Giresun İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Giresun İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 93₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Giresun İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Giresun İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Giresun bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Giresun bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Giresun şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Giresun bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.