Loading...
Kapat

Kırşehir İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 8Onaylı Öğretmen
  • 71₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
SENER BOZACİOLLİ
4 yıllık üniversite eğitimimi yurt dışında tamamladım.Mezun olduktan sonra 6 yıl kadar international Elt kurslarında çalıştım.2016 yı
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Abdul Qayyum
Merhabalar, Ben Abdul Qayyum. Pakistanlıyım ve ikinci anadilim İnglizce. Türkiyede ilk başta Fen bilgisi Öğretmenliği'nde lisans bitirip şu an Fizik
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Sabri ATAK
21 yıllık tecrübeli bir öğretmenim özel okullarda ve dershaneler de görev yapmaktayım. Yine yıllardır özel ders vermekteyim hem yü
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Remzi Ekinci
İleri derecede ingilizce biliyorum Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde Eğitim Aldım üniversiteye hazırlık dahil ilköğretim ve ortaöğretime gitmekte olan öğ
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Serap Özkısa Ünlü
ingilizce den uzaktan ya da yüz yüze özel ders verilir derslerde yardımcı olunup ödev verilerek kontrolleri sağlanır.
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Nursemin Buyuran
Yurtdışında yaşamış ve eğitim almış, çocuklarla iletişimi iyi ve farklı öğrenme yöntemlerini deneyen deneyimli ogretmen
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
Sena Tekbıç
Merhaba. Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Harçlığımı çıkarmak için ortaokul, ilkokul, düzeyinde öğrencilere ingilizce dersi verebilirim. Lisede ingilizce hazı
İngilizce
KIRŞEHİR / MERKEZ
aylin aslan
Merhaba ilkokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek için buradayım . Mesaj atarsınız birlikte ders programınızı hazırlayabiliriz görüşmek dileğ
Loading...

Kırşehir İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Kırşehir İngilizce  özel ders ilanı var. Kırşehir İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Kırşehir İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 71₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Kırşehir İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Kırşehir İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Kırşehir bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Kırşehir bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Kırşehir şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Kırşehir bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.