Filtre Seçiniz
Hangi Gün
Kadın & Erkek
Fiyat
En Az En Çok
Seviye
Sırala

Konya fen-ve-teknoloji Özel Ders Eğitmenleri

Saadet Ş
Fen ve Teknoloji KONYA / SELÇUKLU
Fen ve Teknoloji

Saadet Ş

İlköğretim, ortaokul, lise öğrencilerine sayısal ve sözel alanlarda istenilen branşlar için özel ders vermekteyim. ...
Profile Git
Hacer Devecioğlu
Fen ve Teknoloji KONYA / EREĞLİ
Fen ve Teknoloji

Hacer Devecioğlu

Özel okul(kolej), özel dersane ve MEB okul vs olmak üzere 20 yıllık eğitim tecrübem bulunmaktadır,deneme dersi ücretsizdir...
Profile Git
Zeyneb Öğretmen
Fen ve Teknoloji KONYA / MERAM
Fen ve Teknoloji

Zeyneb Öğretmen

Merhaba Biyoloji alanında eksiklerinizi tamamlamak ezberle değil öğretim ile biyolojiyi kavramak için derslerime bekliyorum. Sadece özel ders değil öğrencimin istediği sürece ...
Profile Git
Müberra Ateş
Fen ve Teknoloji KONYA / MERAM
Fen ve Teknoloji

Müberra Ateş

Tecrübeli sınıf öğretmeni; Okuma yazma, ilkokul Matematik, Türkçe, Fen Bil., Hayat Bil. Sosyal Bil. Derslerinden takviye ders verilebilir. ...
Profile Git

Konya Fen ve teknoloji Özel Ders

Özel ders almak isteyenler için Konya lokasyonunda özel ders veren 4 Fen ve teknoloji öğretmeni senin için hazır. Konya Fen ve teknoloji Özel ders fiyatları 50₺-100₺ aralığındadır. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Konya şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Konya Fen ve teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Fen ve teknoloji bölgesinde Fen-ve-teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Konya bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Konya şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Konya bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

öğretmen tercihim nasıl kullanılır

Sık Sorulan Sorular

Özel Ders Almak İstiyorum. Ne Yapmalıyım?
Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.