Loading...
Kapat

Malatya İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 22Onaylı Öğretmen
  • 73₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
Ömer Akman
Şuan özel bir kurumda ingilizce öğretmenliği yapmaktayım.
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
Sena Şanlı
ilköğretim matematik ve fen bilimleri lisans yapmaktayım. kendi online özel ders saham var. İLKİZ özel ders sahası. online ders mi olur demeyin ş
İngilizce
MALATYA / BATTALGAZİ
Neslihan SEVİLMİŞ KARAÇORLU
Eğitimimi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladım. Her yaştan öğ
İngilizce
MALATYA / BATTALGAZİ
Ali M. ÇELİK
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. 8 yıldır editörlük yapıyorum ve İngilizce ve etkili iletiş
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
Demet Topuz
Uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik mezunuyum şu anda mütercim tercümanlık bölümünü okuyorum. Özel okullarda okul öncesi ilk okul ve ortaokul
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
English Teacher
Ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. 2 kere yurt dışında bulunma fırsatım oldu. Başlangıç ve orta seviyelere özel dersler veriyorum .
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
Abdulkadir Şahin
Merhaba, Havacılık Yönetimi 2.sinif öğrencisiyim.B2 düzeyindeyim,A1 ve A2 gramer dersi verebilirim.Bir kaç ay içinde meb onaylı sertifikam
İngilizce
MALATYA / BATTALGAZİ
büşra koçak
İsmim Büşra. 22 yaşındayım. Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) okuyorum. Pearson Assured School Of Foreign Languages Certificate belgesine sahibim.İngilizce,
İngilizce
MALATYA / BATTALGAZİ
Burcu Küçükoğlu
Merhaba İngilizce özel ders vermek için burdayım. Özellikle speaking ve pronunciation üzerine sorun yaşamadan akıcı bir İngilizce ye sahip olmak istermisin
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
Gözde Elgül
Tecrübeli Piyano Öğretmeni
İngilizce
MALATYA / YEŞİLYURT
İkranur Bulut
İngilizce öğretmenliği ve Tarih bölümü okuyorum. Dersleri başlangıç ve orta seviyede verebileceğimi düşünüyorum.
İngilizce
MALATYA / BATTALGAZİ
Rumeysa.98
Merhaba. İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Ortaokul seviyesindeki öğrencilerle çalışıyorum. Özellikle 8. sınıflar ile sınav odaklı çalışıyorum. Özel ders
Loading...

Malatya İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Malatya İngilizce  özel ders ilanı var. Malatya İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Malatya İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 73₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Malatya İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Malatya İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Malatya bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Malatya bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Malatya şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Malatya bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.