Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
ORDU / FATSA
Kadir Hoca
Merhaba. Matematik dersinde sana yardımcı olmak için buradayım. Hemen bana mesaj at, ihtiyaçlarını belirleyelim ve zaman kaybetmeden çalışmaya koyulalı
Matematik
ORDU / ALTINORDU
Cansel Çelenk
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım.
Fen ve Teknoloji
ORDU / ALTINORDU
Zeki Candan
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
ORDU / ALTINORDU
Ahmet Aydın
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türkçe
ORDU / ALTINORDU
NEŞET SAYMAN
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türkçe
ORDU / ALTINORDU
Denizderya
Merhaba. Sizleri Türkçenin en iyisi yapmak için buradayım.
Almanca
ORDU / ÜNYE
Yasemin Yildiz
Merhaba,Almanca dersi vermek için burdayım. Ihtiyaclarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalıma programını birlikte oluş
Matematik
ORDU / FATSA
Burak Mat
Merhaba ben BURAK matematik yapamamaktan korkma ÇÜNKÜ ben buradayım
Bilgisayar
ORDU / ÜNYE
Muhammed Ali Yılmaz
Merhaba. Bilgisayar dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
ORDU / ALTINORDU
Sude Uzunlar
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ORDU / ALTINORDU
Emel Demirtürk
Artık matematik sizin için problem olmayacak !
Nihal 1 0 (0)
Felsefe
ORDU / ALTINORDU
Nihal 1
Merhaba Felsefe -Sosyoloji-Psikoloji-Mantık dersleri için buradayım. Hemen ihtiyaçlarını belirleyelim kısa sürede başarını arttıracak düzenlemeleri
Loading...
Loading...
Ordu özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Ordu özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Ordu özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Ordu özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Ordu konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Ordu özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
103
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
281

Sıkça Sorulan Sorular

Ordu lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 103₺’dir.
Ordu lokasyonunda özel ders vermek üzere 281 öğretmen bulunmaktadır.
Ordu'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Ordu özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Ordu lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Ordu Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Ordu Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Ordu matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Ordu İngilizce Özel Ders

Ordu Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Ordu İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Ordu lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Ordu müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...