Loading...
Kapat

Tunceli Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 4Onaylı Öğretmen
  • 87₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
TUNCELİ / MERKEZ
Enes Sucu
Elektrikler ve elektronik mühendisi 4.sınıf öğrencisiyim
İngilizce
TUNCELİ / MERKEZ
Çiğdem
15 yıllık gayet tecrübeli bir öğretmenim .Çalıştığım bütün okullarda İngilizce dil eğitiminde elimden geleni yapmis ve karşılığı
Matematik
TUNCELİ / MERKEZ
Çağlar Demirpençe
Tüm kademelere matematik-geometri birebir ve grup dersi verilir.
Matematik
TUNCELİ / MERKEZ
Mehmet Zeyd
Matematik ve geometriye yeni baslayanlar için özel verilir. 2 yıllık tecrubem var.
Tunceli özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Tunceli özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Tunceli özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Tunceli özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Tunceli konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Tunceli özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Tunceli özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Tunceli lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Tunceli Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Tunceli Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Tunceli matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Tunceli İngilizce Özel Ders

Tunceli Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Tunceli İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Tunceli lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Tunceli müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Tunceli lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 87₺’dir.
Tunceli lokasyonunda özel ders vermek üzere 4 öğretmen bulunmaktadır.
Tunceli'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.