Loading...
Kapat

Zonguldak İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 11Onaylı Öğretmen
  • 81₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
ZONGULDAK / EREĞLİ
Gökçen Teacher
İngilizce korkulu rüyanız olmaktan çıkacak...
İngilizce
ZONGULDAK / MERKEZ
MUSTAFA Deniz Karadağ
Karabük üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum. Şu an bir kurumda rehber öğretmen olarak çalışıyorum.Ek olarak Öğrenci Koçluğu sertifikam bulunmaktadı
İngilizce
ZONGULDAK / KİLİMLİ
Aylin Şen
Cumhuriyet üniversitesi Alman dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimim var. 40 kredilik İngilizce eğitimi de aldığım için Almanca
İngilizce
ZONGULDAK / MERKEZ
Büşra Korkmaz
İzmir Katip Çelebi üniversitesinde Turizm rehberliği okuyorum. Karabük Üniversitesinde bir sene İngiliz Dili ve edebiyatı okudum. Karabükte bir dil kursunda konuşma ü
İngilizce
ZONGULDAK / MERKEZ
Salma AYACHI
Fransızca ve Arapça dersleri de vermekteyim. Kişisel program hazırlama ve amaca yönelik program ile kademeli öğrenim sağlayabilirsiniz.
İngilizce
ZONGULDAK / ALAPLI
Esra Kocaman
Odtü mezunu ingilizce öğretmeni
Ceren 5 (0)
İngilizce
ZONGULDAK / EREĞLİ
Ceren
İlkokul ve ortaokul ingilizce özel ders, Lgs ingilizce özel ders
İngilizce
ZONGULDAK / KİLİMLİ
Zafer TİRYAKİ
Hem kendimin öğretme seviyesini geliştirme ve karşımdakine pratik yollar ile ingilizce becerisi katmak istiyorum.
İngilizce
ZONGULDAK / MERKEZ
english.tutor
Merhaba :) ben Sevgi . 22 yaşındayım . Eğer ki gerçekten ingilizce öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
İngilizce
ZONGULDAK / EREĞLİ
English teacher
Kepezde oturuyorum. Aktif olarak ders veriyorum. İngilizce ogretmeniyim. Özellikle ortaokul öğrencilerine yoğun ders verdim. Özel ders tecrübem vardır.
İngilizce
ZONGULDAK / ALAPLI
Anıl Gökdeniz
Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi mezunuyum. İngilizce öğretmenligi pedagojik formasyona sahibim.
Loading...

Zonguldak İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Zonguldak İngilizce  özel ders ilanı var. Zonguldak İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Zonguldak İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 81₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Zonguldak İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Zonguldak İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Zonguldak bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Zonguldak bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Zonguldak şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Zonguldak bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.