Loading...
Kapat

Tekirdağ Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 381Onaylı Öğretmen
  • 109₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
TEKİRDAĞ / ÇORLU
Hasret ÇELİK
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Coğrafya
TEKİRDAĞ / ŞARKÖY
Ahmetcihan
Merhaba sevgili öğrenciler değerli veliler. Burda derslerimizi püf noktalarıyla anlamak ister misiniz? O halde başlayalım.
Matematik
TEKİRDAĞ / ÇORLU
Selin Alaybeyoğlu
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Biyoloji
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY
Nihal güzeller
İstanbul üniversitesi biyoloji bölümü mezunuyum.10 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Yks hazırlık ve derse takviye çalışmaları yürüttü
Fen ve Teknoloji
TEKİRDAĞ / SARAY
Yaren Öğretmen
Merhaba. Fen Bilimleri dersini sevmeniz ve birlikte eğlenerek öğrenmek için buradayım.
Coğrafya
TEKİRDAĞ / ÇORLU
Yasemin Engin
Merhaba. Ben Coğrafya Öğretmeni Yasemin Engin. Haydi gel, coğrafyaya bir de birlikte bakalım!
Arapça
TEKİRDAĞ / MALKARA
Büşra Yeşilöz
Türkiye ve Mısırda modern arapça ve ilahiyat okudum.Medresede geleneksel arapça dersi aldım.Kisiye özel programlarla size yardımcı
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Tekirdağ özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Tekirdağ konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
109
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
381

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 109₺’dir.
Tekirdağ lokasyonunda özel ders vermek üzere 381 öğretmen bulunmaktadır.
Tekirdağ'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Tekirdağ özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Tekirdağ lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Tekirdağ Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Tekirdağ Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Tekirdağ matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Tekirdağ İngilizce Özel Ders

Tekirdağ Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Tekirdağ İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Tekirdağ lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Tekirdağ müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.