Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
AYT
TEKİRDAĞ / KAPAKLI
Gizem Karabey
Merhaba. AYT dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Okuma-Yazma
TEKİRDAĞ / ÇORLU
Eray TUNÇ
Doğru strateji ve tekniklerle herkes öğrenebilir.
Matematik
TEKİRDAĞ / ÇORLU
Bir Garip Matematikçi
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY
Bahar Hocam
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA
Ayşenur
Merhaba. Ben Din Kültür ve Ahlak bilgisi öğretmeniyim. Sana istediğin veya anlamadığın konularda yardımcı olabilirim.
Matematik
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA
ZEHRA ÇETİN
Merhaba! Uzun zamandır aktif olarak online ve yüz yüze matematik özel dersi vermekteyim. Aynı zamanda eğitim koçluğu da yaparak öğ
Cansu 0 (0)
Öğrenci Koçluğu
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY
Cansu
Merhaba size psikoloji aile danışmanlığı felsefe ingilizce dersi vermek için burdayım. Mesaj atın yardımcı olayım.
Loading...
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Tekirdağ özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Tekirdağ konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Tekirdağ özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
121
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
438

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 121₺’dir.
Tekirdağ lokasyonunda özel ders vermek üzere 438 öğretmen bulunmaktadır.
Tekirdağ'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Tekirdağ özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Tekirdağ lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Tekirdağ Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Tekirdağ Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Tekirdağ matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Tekirdağ İngilizce Özel Ders

Tekirdağ Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Tekirdağ İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Tekirdağ lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Tekirdağ müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...