Loading...
Kapat

Ardahan Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 10Onaylı Öğretmen
  • 578₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türk Dili ve Edebiyatı
ARDAHAN / MERKEZ
Tuğba GÖKÇE
Merhabalar.)) Ben Tuba GÖKCE. Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe öğretmeniyim. Aynı zamanda gönüllü olarak Sınıf Öğretmenliğ
Fen ve Teknoloji
ARDAHAN / MERKEZ
Furkan şimşir
MEB de fen bilimleri öğretmeniyim. Meslekte 3. Senem. Öğrenci motivasyonu üzerine yüksek lisansim devam ediyor. Öğrencileri motive etmek uzmanlik alanim. Sınav be okullara destek
Fen ve Teknoloji
ARDAHAN / MERKEZ
Dilan Tunç
Dilan Tunç, Fen Bilgisi Öğretmeniyim. 2020 Kafkas Üniversitesi mezunuyum. Özel ders verdiğim öğrencilerim oldu. Sözleşmeli öğretmenlik yaptım.
Dil ve Konuşma Bozuklukları
ARDAHAN / MERKEZ
Uğur YILDIZ
Otizm ve zihin engelliler
Türkçe
ARDAHAN / MERKEZ
Suleyman Uysal
Asla unutamayacağınız bir dil öğrenim süreci vadediyorum.
Matematik
ARDAHAN / MERKEZ
Kerim Kuşatmer
Matematik başlangıç ve orta düzey özel ders verilir.
Türkçe
ARDAHAN / MERKEZ
Ayşe Bingöl
Türkçe dersi içinokula yardımcı olmak ve sınavlara yardımcı olmak isterim
Şeyda 5 (0)
Matematik
ARDAHAN / MERKEZ
Şeyda
Üniversite son sınıf öğrencisi.
LGS
ARDAHAN / MERKEZ
Emre hoca
Fen bilimleri öğretmeniyim. Matematik, Fen bilimleri ve Biyoloji dersleri vermekteyim.
Türk Dili ve Edebiyatı
ARDAHAN / MERKEZ
Ugurcan Avsar
Edebiyat ve Türkçe alanında yeterli donanıma sahibim. 4 yıl edebiyat bölümü okudum. Özel ders verdim 1 yıl boyunca.
Ardahan özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Ardahan özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Ardahan özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Ardahan özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Ardahan konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Ardahan özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Ardahan özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Ardahan lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Ardahan Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Ardahan Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Ardahan matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Ardahan İngilizce Özel Ders

Ardahan Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Ardahan İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Ardahan lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Ardahan müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Ardahan lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 578₺’dir.
Ardahan lokasyonunda özel ders vermek üzere 10 öğretmen bulunmaktadır.
Ardahan'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.