Loading...
Kapat

Temel Bilgisayar Bilgisi Özel Ders

Temel Bilgisayar Bilgisi dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 56Onaylı Öğretmen
  • 70₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
RANDEVU GÜNÜ
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
Filtreleme Yap
RANDEVU GÜNÜ
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
Aradığınız kriterde öğretmen bulunamadı.
Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders almak artık çok kolay. Binlerce Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’e kayıt ol.
Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Bütçene en uygun olanı seç. Özel ders talebi oluştur.
İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alarak Temel Bilgisayar Bilgisi dersindeki eksiklerini gider.

İstanbul Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders

İstanbul’da aradığın Temel Bilgisayar Bilgisi öğretmenini bulmak için doğru yerdesin. Temel Bilgisayar Bilgisi dersinde bulunan eksiklerini gidermek için aradığın öğretmen İstanbul’da. İstanbul’da Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren 56 öğretmen bulunmaktadır. Hemen İstanbul Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenlerin özel ders ilanlarını incele. Anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Ders almaya başla.

Online Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders

Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenlerden dilediğin zaman online özel ders alabilirsin. Tüm Türkiye’de bulunan online Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenlerden dilediğini seç. Hemen özel ders almaya başla.

Temel Bilgisayar Bilgisi Özel Ders Vermek İsteyenler

Temel Bilgisayar Bilgisi dersinde kendini yetenekli mi görüyorsun ? Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders vermek istiyorum mu diyorsun? O halde doğru yerdesin. Artık Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders vermek için son bir adımın kaldı. Hemen kaydolarak profilinde yer alan bilgileri eksiksiz doldur. Sana en uygun paketlerden dilediğini seç. Özel ders vermeye başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders veren öğretmenlerimizin belirlediği ders ücreti ortalama 70₺'dir.
Temel Bilgisayar Bilgisi özel ders vermek isteyen 56 öğretmen bulunmaktadır.
Temel Bilgisayar Bilgisi dersinde bulunan eksiklerini gidermek için özel ders alarak kendini geliştirebilirsin.