Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Sşeyda 0 (0)
Matematik
TRABZON / ORTAHİSAR
Sşeyda
Selamlar. İsmim Şeyda. 4 yıldır özel ders veriyorum. Sen de özel ders almak istiyorsan profilimi incelemeden karar verme :)
İngilizce
TRABZON / YOMRA
Hamide Hoca (İngilizce & Matematik)
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
TRABZON / ORTAHİSAR
Ebru Şahin
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
TRABZON / ORTAHİSAR
İlayda Yener
0542 792 48 15
Raife 0 (0)
Matematik
TRABZON / ORTAHİSAR
Raife
matematik hayatımızın her anında😍
Matematik
TRABZON / ORTAHİSAR
ÖMER KARAŞ
Ömer Hoca İle Birlikte ALES-DGS-KPSS Sınavları Düzeyinde Online/Özel Ders İçin Randevu Oluşturabilir ya da Mesaj Atabilirsiniz.
Türkçe
TRABZON / ORTAHİSAR
Gökhan hoca
Lgs Türkiye 1.si İ.......E'nin 8.sınıfta dersine giren ve onu mezun eden Türkçe öğretmeniyim. 20 yıllık öğretmenim.Dersleri online ve
Loading...
Trabzon özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Trabzon özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Trabzon özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Trabzon özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Trabzon konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Trabzon özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
119
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
391

Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 119₺’dir.
Trabzon lokasyonunda özel ders vermek üzere 391 öğretmen bulunmaktadır.
Trabzon'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

Trabzon Özel Ders Veren Öğretmenleri Keşfet

Tarihi dokusu, doğası ve kültürü ile Karadeniz bölgesinin büyük şehirlerinden birisi olan Trabzon’u gelin daha yakından tanıyalım. Tarihi mekanları ve mükemmel doğa harikalarının bulunduğu Trabzon’da gezilecek birçok yer bulunuyor. Uzungöl, Sümela Manastırı, Trabzon Kalesi, Atatürk Köşkü ve Ayasofya Müzesi gibi doğal güzellikleri ve tarihi mekanları, Trabzon’da üniversite okuyan öğrencilerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken yerlerden sadece birkaçı.

Trabzon’da Üniversite Eğitimi

Birçok üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Trabzon, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin sayılı illerinden bir tanesidir. Şehirde bulunan üç üniversite öğrencilerin eğitiminde önemli bir yer tutmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen Trabzon’da yer alan üniversiteler ise;

 • Karadeniz Teknik Üniversitesi
 • Trabzon Üniversitesi
 • Avrasya Üniversitesi

Öğrenci ve akademik personel açısından oldukça yeterli olan bu üniversitelerde eğitime büyük önem verilir.

Trabzon’daki Liseler

Trabzon’da yer alan bazı liseleri başarı puanına göre senin için hazırladık. Trabzon’da lise okuyacak değerli öğrencilerimiz, tercihlerini bu listeye göre yapabilirler. Trabzon’daki en iyi liseleri hemen aşağıda bulabilirsin.

 • Trabzon Merkez Fen Lisesi
 • Trabzon Yomra Fen Lisesi
 • Akçaabat Fen Lisesi
 • Kanuni Anadolu Lisesi
 • Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi
 • Vakfıkebir Fen Lisesi

Trabzon’da Nerede Ders Çalışır?

Trabzon’da öğrencilerin ders çalışabilmesi birçok kütüphane ve kitap kafe bulunuyor. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Trabzon Şehir Kütüphaneleri

Trabzon’da yer alan kütüphaneleri aşağıda listeledik.

 • Atapark Kütüphanesi
 • Necip Fazıl Kısakürek Okuma Salonu
 • Halk Kütüphanesi
 • Fatih Okuma Salonu
 • Şehit Er Sabri Acar Okuma Salonu
 • Çocuk Kütüphanesi

Trabzon Kitap Kafeleri

Trabzon’da bulunan kitap kafeleri aşağıda listeledik.

 • Çağdaş Kitap Kafe
 • Viva Kitap Kafe
 • Barikat Kitap Kafe
 • ANT Kitap Kırtasiye Kafe

Trabzon Özel Ders Almak

Trabzon lokasyonunda özel ders almak isteyen öğrenciler için 391 öğretmenimiz bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz alanlarında uzman, bilgi birikimi yüksek eğitimcilerden oluşmaktadır. Trabzon özel ders almak isteyen öğrenciler için adım adım özel ders almak için anlatacağız.

Öğretmen Tercihim Kayıt Ol

Trabzon özel ders almak için kayıt adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Sayfanın en üst kısmında yer alan kayıt ol kısmından özel ders almak istiyorum butonuna tıklayarak kayıt adımlarını tamamla

Öğrenci Profilini Doldur

Trabzon özel ders almak için profilinizde doldurmanız gereken yerleri tam anlamı ile doldurun. Özel ders almak istediğiniz branşları, profil resminiz gibi yerler bulunmaktadır.

Özel Ders Almak için Arama Yapın

Ana sayfa yer alan arama butonu kısmından Trabzon şehrini seçin ve özel ders almak istediğiniz branşı seçiniz. Ardından Öğretmenler karşınıza çıkacaktır. Öğretmenlerden size ve bütçenize uygun olan öğretmenleri seçin. Sizlere Öğretmen Tercihim olarak püf nokta verelim. Öğretmenleri belirledikten sonra öğretmen kartlarının yanında bulunan kalp işaretini seçerek favorilere ekleyebilirsiniz. Öğretmenler arasında daha detaylı seçim yapmak için profillerini inceleyebilirsiniz.

Öğretmen profilleri içerisinde yer alan tanıtım videoları, hakkımızda kısmı, tamamlandığı üniversiteyi, tecrübe yılını ve özel ders gerçekleştirdiği öğrencileri detaylı olarak inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belirlediğiniz öğretmenlere mesaj atarak öğretmenler ile anlık olarak konuşma yapabilirsiniz. Konuşmalarınızda öğretmenlere ders içeriği hakkında sorular sorarak ders içeriğinde kullandığı dokümanlar, ders işleme tekniği hakkında bilgi alın. Bilgi almak sizler için çok önemli bir etken olacaktır.

Trabzon Matematik Özel Ders

Trabzon Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim üzerinde yüzlerce öğretmen bulunmaktadır. Sende sana uygun olan öğretmeni bulmakta asla zorluk çekmezsin. Öğretmenlerimiz alanlarında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden oluşmaktadır. Sizlerde belirlediğiniz öğretmenler ile iletişime geçerek Trabzon Matematik özel ders alabilirsiniz.

Trabzon İngilizce Özel Ders

Trabzon İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler arasında sen de olduğunu biliyoruz. İngilizce eğitimi artık her birey için zorunluğu hale gelmiştir. Yabancı dil eğitimi ister okul da ister iş hayatınızda önemli bir rol oynamaktadır. Sizlerde uygun fiyatta özel ders alarak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Trabzon İngilizce özel ders almak için öğretmenler ile iletişime geçebilirsin.

Rusça Özel Ders Trabzon

Trabzon Rusça özel ders almak isteyen kişiler arasında yer almak ister misin? Artık ikinci bir yabancı dil öğrenmek sizleri her alanda bir adım önde tutuyor. İş alım süreçlerinde, kültürel açıdan gelişiminizde, dil kullanımınızın şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır. Sende Trabzon Rusça Özel ders almak istiyorsanız öğretmenlere göz atabilirsiniz.

Özel Ders Randevu Saatini Belirle

Trabzon özel ders için belirlediğin öğretmen ile özel ders randevu saatini belirle. Sana ve öğretmene en uygun saati belirle. Özel ders almak istediğin yönetimi seçin. Burada sizlere 2 seçenek sunuyoruz ya online özel ders ya da yüz yüze özel ders almak. Sana uygun olan seçeneklerden birini seçerek özel ders talebini belirtebilirsin.

Öğretmen İle Özel Ders Randevusuna Başla

Öğretmen ile belirlediğin özel ders saatinden önce öğretmene özel ders ücretini yatırmayı unutma. Öğretmen ile özel ders işlemini tamamladıktan sonra ödemeyi onayla. Ders sonunda öğretmene özel ders ile ilgili yorum atarak senden sonra özel ders alacak olan öğrencilere referans olabilirsin.

Trabzon Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğrenci açısından oldukça zengin olan Trabzon’da özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Matematik özel ders ve ingilizce özel ders gibi birçok farklı branşta özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğu Trabzon’da özel ders vermek oldukça kolaydır. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında Trabzon’da üniversite okuyan öğrencilerin de özel ders verebildiği Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

Loading...