Loading...
Kapat

Online Biyoloji Özel Ders

Biyoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 874Onaylı Öğretmen
  • 168₺Ortalama Fiyat
Başka öğrenmek istediğiniz bir şey?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Biyoloji
İSTANBUL / SANCAKTEPE
UZMAN ÖĞRETMEN: EĞİTİM KOÇU- FEN(FEN-FİZ-KİM-BİY-TYT-AYT-LGS) VE MATEMATİK(TYT-LGS) ALANINDA UZMAN ÖĞRETMEN - MARMARA Ü.-YÜKSEK LİSANSLI-LGS-TYT-AYT-OKAN OCAK(KALİTELİ EĞİTİM)
Uzman öğretmen- kaliteli -profesyonel yaklaşımla- öğrenci koçluğu ile verimli ve eğlenceli dersler...Kaliteli eğitim alacağınızdan şüpheniz olmasın..
Biyoloji
ANKARA / KEÇİÖREN
Yeşim Sayar
Yarı yıl tatiline özel fiyatları düşürdüm. Yarı yıl tatilinde özel paketlerden yararlanmak ve kamp programı için bana ulaşınızz.
Biyoloji
İZMİR / BALÇOVA
ömer sala
Tıp Fakültesi Öğrencisinden Okula Yardımcı Dersler
SbL TEK 4 (6)
Biyoloji
ANKARA / SİNCAN
SbL TEK
Sınıf öğretmenliği, Türkçe, matematik, fen ve biyoloji ders anlatımı ve sınavlara hazırlama ile 18 yıllık eğ
Biyoloji
KONYA / KARATAY
Selda şimşek
20 yıllık biyoloji öğretmeniyim, eğitim koçluğu ve danışmanlık hizmetleri veriyorum. Biyolojiyi kavram haritaları ve nokta atışı bilgilerle öğrencilerime sevdirip
Biyoloji
ANKARA / ÇANKAYA
Emirdoktor
Merhaba ben Emirhan hoca. Kızılayda bulunan Fen Bilimleri Vip dershanesinde matematik öğretmeniyim. Aynı zamanda Ankara üniversitesi tıp fakültesi dönem 2 öğrencisiyim. 2
Biyoloji
ANKARA / ÇANKAYA
Sevval Çalık
Amacım öğrencilere düşük maliyette yüksek başarı sağlamak .2 yıldır özel ders vermekteyim. Uyguna verme sebebim pandemi ve ekonomiden dolayı
Biyoloji
TRABZON / ORTAHİSAR
Fiziklerin Efendisi
Doğru tercih Fiziklerin Efendisi.film çekmiyoruz Fizik öğretiyoruz
Biyoloji
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Meltemhoca
Fen hayattır
Biyoloji
ANKARA / MAMAK
Nisanur05
Biyoloji hakkında merak ettikleriniz ve her şey !!
Biyoloji
KOCAELİ / DERİNCE
Rabia Merve Akdeniz
Özel bir lisede biyoloji öğretmeni olarak çalışmaktayim. 9,10,11.sınıf ve tyt ayt müfredatına hakimim. Öğrenci seviyesini belirleyecek uygun eğitimi veriyorum. Ü
Biyoloji
IĞDIR / KARAKOYUNLU
Gamze Akkahraman
Fen Lisesinden yeni mezun oldum. Derslerimi sistematik ve destekleyici olarak işliyorum. Devamlı ve düzenli bir başarı odaklı çalışıyorum.

Online Biyoloji özel ders branşında özel ders vermekte olan 874 öğretmenimiz bulunmaktadır. Sende biyoloji branşında eksikliklerinin olduğunu görüyorsan veya hızlı, pratik ve kolay bir şekilde özel ders alarak eksiklerini kapatmak için doğru yerdesin. Öğretmen Tercihim’de özel ders veren öğretmenler alanında uzman bilgi birikimi yüksek olan öğretmenlerdir. Online biyoloji özel ders veren öğretmenlerimizin ortalama özel ders ücretleri ise 168₺’dir.

Dilediğin zaman ve dilediğin yerde özel ders alarak ihtiyaçlarını giderebilirsin. Online biyoloji özel ders alarak hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf edersin. Bir diğer söylememiz gereken konu ise güvenli ödeme sistemi olacaktır. Güvenli ödeme sistemini kullanarak özel ders ücretini güvende tutabilirsin.

Sana ve Bütçene Uygun Online Biyoloji Özel Ders

Online biyoloji branşında sana ve bütçene uygun öğretmeni bulmana yardımcı olacak esnek çözümlerimiz var. Bunlardan biri filtreleme bölümü. Tercihlerin arasında bütçe, ders seviyesi veya tanıtım videosu olan öğretmenleri filtreleyerek sana uygun öğretmenleri görebilirsin. Biyoloji özel ders veren öğretmenini seçtikten sonra anlık mesajlaşma özelliğimizi kullanarak öğretmen ile mesajlaşabilirsin.

Anlık mesajlaşma özelliğimizde öğretmen ile ders hakkında, ders işleyişi veya ders içerisinde kullandığı dokümanlar hakkında konuşabilirsin. Öğretmen ile mesajlaşarak online biyoloji özel ders randevu saatini belirleyebilirsin.

Online biyoloji özel ders branşında sana uygun öğretmen bulmakta zorluk mu çekiyorsun? Sana özel olarak atanmış olan eğitim danışmanın ile irtibata geçerek aradığın özel öğretmeni bulmasını talep edebilirsin. Eğitim danışmanın sana özel olarak atanmış kişilerdir. Öğretmen hakkında veya online biyoloji özel ders hakkında yardımcı olacaktır.

Öğretmenin hakkında daha fazla bilgi almak için öğretmenin profilini incelemen yeterli olacaktır. Öğretmen profili içerisinde tanıtım videosu, öğretmen resmi, öğretmen hakkında kısa bir açıklama, eğitim aldığı kurum ve kuruluşlar, tecrübe yılını ve özel ders almış olan öğrencilerin yorumlarını inceleyerek öğretmen hakkında bilgi almış olursun.

Online Biyoloji Özel Ders Almanın Avantajları

Biyoloji dersinde pekiştiremediğin konular olduğunu düşünüyorsan veya konu tekrarı yapmak istiyorsan yapman gereken 2 yol bulunuyor. Bunlardan biri düzenli tekrar yapmak ve oluşturduğun plana sadık kalmaktır. 2. yol ise biyoloji özel ders almak olacaktır. Özel ders öğretmenin ile isteklerine ve hedeflerine uygun olarak program oluşturabilirsin. Öğretmenin anlamadığın veya pekiştiremediğin konularda sana örnek soru çözümleri yaparak yardımcı olabilir. Konuların püf noktalarını öğreterek konuların akılda kalıcılığını artırır.

Düzenli Biyoloji özel ders alarak okuldaki işlenen konuların önüne geçersin. Okulda işlenen konularda ise sana avantajı tekrar yapmak olacaktır. Online özel ders almanın bir diğer avantajı istediğin yerde ve istediğin zamanda ders almak olacaktır. Tatilde, evde, okulda, cafe de vb. yerlerde özel ders alman mümkündür.

Biyoloji Online Özel Ders Nasıl Verilir?

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Biyoloji online özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur. Öğretmen Tercihim’in fırsatlarla dolu dünyasına girmek için neyi bekliyorsun?

Özel ders vererek, Biyoloji özel ders hakkındaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarmaya ne dersin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfasında yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset.

Biyoloji online özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vererek kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa. Özel ders sonunda öğrencinden ders hakkında yorum istemeyi unutma! Yorumlar senin özel ders talebini arttıracaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt olup güçlü bir profil oluşturduktan sonra yapman gereken öğrencilerin senden özel ders talebinde bulunmalarını beklemen. Profilin ne kadar güçlü olursa özel ders almak isteyen öğrenci bulman kolaylaşacaktır.
Online özel ders verebilmek için profilinden “Online” seçeneğini aktif etmen gerekmektedir.
Öğretmen Tercihim’ de sadece ilkokul öğrencilerine değil, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine özel ders verebilirsiniz.
Kendini bir alanda yetkin, tecrübeli ve bilgi birikimli olarak görüyorsan tek yapman gereken öğretmen kaydı oluşturarak özel ders vermeye başlamak.
Öğretmen Tercihim’de 506 branş bulunmaktadır. İngilizce’den yazılıma, matematik’ten piyanoya ve diğer branşlarda özel ders verebilir, kendine ek gelir sağlayabilirsin.
Online Biyoloji özel ders branşında eğitim veren öğretmenlerimizin ortalama ders ücretleri 168₺’dir.
İstanbul lokasyonunda özel ders veren öğretmenlerimizin ortalama ücretleri 78₺’dir.
Ankara lokasyonunda özel ders veren öğretmenlerimizin ortalama ücretleri 78₺’dir.
İzmir lokasyonunda özel ders veren öğretmenlerimizin ortalama ücretleri 78₺’dir.
Online Biyoloji Özel Ders veren 874 öğretmen bulunmaktadır.