Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
İZMİR / BUCA
Nuri Ölmez
Türkçe konularında zor olan bir konu yoktur. Sizin anlayacağınız tarzda anlatılmayan konu vardır
Türkçe
ISPARTA / MERKEZ
Merve Meneviş
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türkçe
MUĞLA / MENTEŞE
Sercan Çelik
Merhaba, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Diksiyon, Eleştirel Düşünme, Yaratıcı Drama, Okuma Yazma ve Yabancılara Türkçe
Türkçe
İSTANBUL / KADIKÖY
Raşit Çotuk
Türkçe ve edebiyat derslerinde yüksek not almak istiyorsan veya Tyt-Ayt için geldiysen doğru yerdesin. Hadi bekliyorum.
Türkçe
AYDIN / NAZİLLİ
Namldeniz
Merhaba Türkçe İngilizce ve ortaöğretim dersleri vermek için buradayım
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Fatmanur Hoca
Merhabalar, Osmanlıca, Farsça ve Türkçe dersleri vermek için buradayım.
Türkçe
VAN / İPEKYOLU
İrem şemin
Merhaba, çocuğunuzun okuduğunu anlama ve akıcı okumada sorunları mı var? Doğru yerdesiniz!
Türkçe
ADANA / SEYHAN
Merve ÖNDER ÇALIK
Merhaba. Ben Merve Önder Çalık. Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunuyum.
Türkçe
İSTANBUL / ESENYURT
Busenurtch
Merhaba ihtiyaçlarınıza yönelik dersleri planlamak için buradayım. Hemen mesaj atın vakit kaybetmeden derslerimize başlayalım.
Türkçe
İZMİR / BORNOVA
@firuzebasol
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türkçe
ANKARA / ETİMESGUT
mehtap atal
Merhaba alanında profosyonel edebiyat öğretmeni ve eğitim koçu
Türkçe
KONYA / SELÇUKLU
Aynur Çetin
Merhaba Türkçe Edebiyat derslerinde başarılı olmak istiyor ve bu derslerin tüm sorularını kolayca doğru cevaplamak istiyorsan birlikte bu
Loading...
Türkçe
ANKARA / POLATLI
Ece Erdogan
Merhaba, öncelik olarak fen bilgisi dersi vermekteyim yeni nesil sorularına önem veririm.
Türkçe
ARTVİN / MERKEZ
Jiyan Kaya
Merhaba. Ben matematik dersi vermek için burdayım.Benimle beraber matematiği daha çok seveceksiniz. Sayıların içinden geçeceksiniz. Özel ders
Türkçe
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Canan AZAKOĞLU
Merhaba,Türkçe dersi vermek için buradayım.İhtiyacım için hemen mesaj at,sana özel programını oluşturalım.
Türkçe
İSTANBUL / PENDİK
Beytullah DEMİR
Öğrenemeyecek çocuk yoktur. Önemli olan kişiye özel doğru metod ve uygun dili kullanabilmektir.
Türkçe
ANKARA / KEÇİÖREN
Eylül Gökdemir
Merhaba, Hacettepe Üniversitesi Kimya Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Lise kimyası ve liseye hazırlık derslerinde sana yardımcı olabilmem için bana
Türkçe
ADANA / SEYHAN
Sibel Sungur Çakır
11 yıllık meb de calısan sınıf ögretmenıyım. Özel ders, zeka oyunları, eğitim koçluğu eğitimi vermekteyı
Türkçe
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Mrs Hilal
Merhaba, Ingilizce dersi vermek icin buradayim. Iletisime gecip, size ozel ders planlarindan yararlanin…
Türkçe
KONYA / SELÇUKLU
Tuğba Özcan
Din Kültürü öğretmeninden her yaş düzeyine uygun özel veya grup dersi verilir.
Türkçe
KONYA / SELÇUKLU
Aynur Çetin
Merhaba Türkçe Edebiyat derslerinde başarılı olmak istiyor ve bu derslerin tüm sorularını kolayca doğru cevaplamak istiyorsan birlikte bu
Türkçe
BURSA / KESTEL
Nilay YILDIRAN
Merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Türkçe
TRABZON / ORTAHİSAR
Gökhan hoca
Lgs Türkiye 1.si İ.......E'nin 8.sınıfta dersine giren ve onu mezun eden Türkçe öğretmeniyim. 20 yıllık öğretmenim.Dersleri online ve
Türkçe
İZMİR / BORNOVA
Eliforunn
Merhaba LGS matematik 3,4,5,6,7 matematik ilkokul okula yardımcı dersler için ulaşabilirsiniz
Loading...
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
75
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
5209

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt olup güçlü bir profil oluşturduktan sonra yapman gereken öğrencilerin senden özel ders talebinde bulunmalarını beklemen. Profilin ne kadar güçlü olursa özel ders almak isteyen öğrenci bulman kolaylaşacaktır.
Online özel ders verebilmek için profilinden “Online” seçeneğini aktif etmen gerekmektedir.
Öğretmen Tercihim’ de sadece ilkokul öğrencilerine değil, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine özel ders verebilirsiniz.
Kendini bir alanda yetkin, tecrübeli ve bilgi birikimli olarak görüyorsan tek yapman gereken öğretmen kaydı oluşturarak özel ders vermeye başlamak.
Öğretmen Tercihim’de 506 branş bulunmaktadır. İngilizce’den yazılıma, matematik’ten piyanoya ve diğer branşlarda özel ders verebilir, kendine ek gelir sağlayabilirsin.
Siz değerli öğrencilerimiz istediği branşta ve istediği ders formatında öğretmenlerden özel ders talebinde bulunabilir.
Öğretmen Tercihim’de Türkçe özel ders branşında sizler için 5209 öğretmen müsaittir. Özel ders talep etmeniz yeterli olacaktır.
Dil bilgisi ve paragraf sorularında hız kazanmak ve sınavlarda yüksek not elde etmek için Türkçe özel ders alabilirsiniz.
Ankara lokasyonunda Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücretleri 85₺’dir.
İstanbul lokasyonunda Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücretleri 97₺’dir.

Online Türkçe Özel Ders Almak

Online Türkçe özel ders vermek için hazır olan 5209 öğretmenimiz bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de online özel ders veren öğretmenlerimizin alanında bilgi birikimi yüksek ve tecrübelidir. Sizlerde Türkçe branşında istediğiniz konu başlığı altında öğretmenlerimizden özel ders talep edebilirsiniz. Dilediğin zamanda dilediğin yerde online Türkçe özel ders alabilirsin.

Öğretmen Tercihim’de Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 75‘₺ dir. Sınavlara hazırlık sürecinde, okul derslerinde yüksek puan elde etmek ve %100 başarıya ulaşmak için ders talebinde bulun. Özel ders alacağın öğretmeni belirledikten sonra öğretmen ile anlık mesajlaşarak ders işleyişi hakkında konuş. Ders esnasında ne gibi dokümanlar kullandığı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Online Türkçe özel ders öğretmeni seçmek için sana referans olacak diğer noktalar ise öğretmen profilinde bulunan öğretmen tanıtım videosu ve özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerin yorumu olacaktır. Öğretmen tanıtım videosu içerisinde öğretmen kendinden ve ders işleyişi hakkında detaylı bilgi vermektedir. Öğrenci yorumları ise sana ders esnasında öğretmenin bilgi ve birikimi hakkında detayları öğrenmene yardım edecek. Öğretmen ile mesajlaşarak bilgi aldıktan itibaren artık özel ders saatini belirleyebilirsin. Öğretmeninden özel ders esnasında çalışma programı isteyerek çalışmalarına hız verebilirsin. Öğretmenimizden düzenli özel talep ederek öğrenci koçun olmasını sağlayabilirsin. Türkçe özel ders fiyatları en düşük 30₺ ile başlamaktadır.

 

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim ile online eğitim fırsatları ile tanış. İstediğin eğitim düzeyinde özel ders verme imkânı bulunmaktadır. İlkokul özel ders, ortaokul özel ders, lise özel ders ve daha birçok kategoride özel ders verme imkânı vardır. Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler. Öğretmen Tercihim olarak sana bir önerimiz var. Online özel ders alarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebilirsin. Öğretmen ile gerçekleştireceğin online özel ders ile anında derslerini tamamlayabilirsin. Herhangi bir 3.parti uygulama kullanma ihtiyacı olmadan tüm özel ders süreçlerini site üzerinden tamamlayabilirsin.

 

Türkçe Online Özel Ders Nasıl Verilir?

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Türkçe online özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur. Öğretmen kaydı oluşturarak yüzlerce öğrenciye ulaşma imkânı yakala. Profilinde yer alan tanıtım videosu özelliği ile daha çok öğrenciye ulaşma imkanı senin elinde. Profilinde yer alan puanlama sistemi ile her yapacağın görevde sana puan verilecektir. Sende seçtiğin branşta en ön sırada yer alabilirsin. Profilinde yer alan kısımda branşında en çok puana sahip olan öğretmeni inceleyerek daha iyi bir puan elde fırsatını kaçırma.

 

Özel ders vererek, Türkçe özel ders hakkındaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarmaya ne dersin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Türkçe online özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vererek kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa. Özel ders sonunda öğrencinden ders hakkında yorum istemeyi unutma! Yorumlar senin özel ders talebini arttıracaktır.

Loading...