Loading...
Kapat

Online Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 3425Onaylı Öğretmen
  • 65₺Ortalama Fiyat
Başka öğrenmek istediğiniz bir şey?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Türkçe
BARTIN / MERKEZ
EsinAkcasu
Merhaba Bartın üniversitesi eğitim fakültesi mezunuyum. Sizlere okuma-yazma, sosyal bilgiler,tarih,coğrafya ve türkçe dersi vermek için buradayı
Öne Çıkan
Türkçe
AYDIN / EFELER
Buse Tatlıç
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim.Başlangıç ve orta seviyedeki öğrencilere seve seve yardımcı olmak isterim.Altı aylık, bir dil kursunda öğretmenlik deneyimim
Öne Çıkan
Türkçe
İSTANBUL / SANCAKTEPE
Sevgi Kayaa
Türkçe artık sıkıcı ve zor bir ders olmayacak...
Öne Çıkan
Gencer 5 (0)
Türkçe
MERSİN / TOROSLAR
Gencer
Millî Eğitim Bakanlığında 10 yıldır kadrolu olarak çalışmaktayım. Beş yıldır lise düzeyinde 8. sınıf öğrencileri iç
Türkçe
KOCAELİ / GÖLCÜK
İremm Özdemir
Lgs birincisi okulun rehber öğretmeniyim. Aynı zamanda eğitim koçuyum. Bunun yanında her türlü branş dersini veriyorum.
Türkçe
MANİSA / TURGUTLU
Ayşe Çeliksoy
Hayattaki En Büyük Şans İyi Bir Öğretmene Denk Gelmektir. Başarı Asla Tesadüf Değildir.
Türkçe
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Cerenbaş
Merhaba, Türkçe ve edebiyat dersleri vermek için buradayım. Mesaj atın hemen programınızı oluşturalım.
Türkçe
MARDİN / NUSAYBİN
HalimeDemir
Merhaba ben Türkçe dersinin bir ezber dersi olmadığını sana kanıtlamaya geldim.
Türkçe
DİYARBAKIR / DİCLE
Zülfiye Bozdağ
Meraba ben Tarih, Coğrafya, Felsefe grubu , Türkçe, Edebiyat derslerini vermek için buradayım. Almak isteyen değerli öğrencilerimiz iletişime geç
Türkçe
ANTALYA / SERİK
İrem Öztürk
Merhabalar, İngilizce öğrenmek isteyen herkesle iletişim içinde kalarak ve karşılıklı olarak destek sağlamak istiyorum. Nerden ve nasıl başlasak
Türkçe
İSTANBUL / AVCILAR
Gülşen Aslan
Merhaba , Türkçe dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını tanımlamak için hemen mesaj at sana uygun olan ders plan
Türkçe
VAN / TUŞBA
Medine ÇALGICI
Çocukları seviyorum. Onlar ile iç içe olup birlikte eğlenerek öğrenmek beni mutlu ediyor. Bu yüzden eğitim açısından büyü
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Türkçe
İZMİR / KARABAĞLAR
Aytekinöğretmen
Merhaba.Ben ilkokul Sınıf Öğretmeniyim.24 yıllık özel okul ve Özel ders öğretmeniyim.6 kez 1. Sınıf öğretmenliği yaptım.Okuma
Türkçe
MERSİN / YENİŞEHİR
SerkanRUSENG
Herkesin vakti de nakdi de değerli… Elimden geleni yapacağım.
Türkçe
İZMİR / BORNOVA
Benhur Çam
Öğrenemeyen öğrenci yoktur sadece biraz zaman gerekir.
SbL TEK 4 (6)
Türkçe
ANKARA / SİNCAN
SbL TEK
Sınıf öğretmenliği, Türkçe, matematik, fen ve biyoloji ders anlatımı ve sınavlara hazırlama ile 18 yıllık eğ
Türkçe
İZMİR / BUCA
Nuri Ölmez
Türkçe konularında zor olan bir konu yoktur. Sizin anlayacağınız tarzda anlatılmayan konu vardır
Türkçe
İSTANBUL / BEYOĞLU
Samiye Nur Ağaç
Merhaba Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Artık Nur Öğretmenle dersler daha kolay ve eğlenceli
Türkçe
İZMİR / MENDERES
Betül hoca
6. , 7. , 8. sınıf matematik. Önce seviye tespit edilip sonrasında kişiye özel ders anlatım planı ile başarı çok yakın.
Türkçe
ANKARA / ÇANKAYA
sibel kayışlı
Merhabalar öncelikle kendimi size tanıtmak isterim. Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Okul yıllarımda
Türkçe
KOCAELİ / DARICA
çağlar gültekin
Deneyelim,farkı hissedeceksiniz.
Türkçe
BURSA / OSMANGAZİ
Yesim Yıldırım Ünalmış
Başkent Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünü bir yıl erken ve dereceyle bitirdim. Kurumsal okullarda çalışmamı
Türkçe
HATAY / DEFNE
ece kaplı
Herkese merhaba. Türkçe dersi vermek için buradayım. Dil bilgisi ile ilgili ön yargılarını kırmak için harekete geç.
Türkçe
İSTANBUL / BEYOĞLU
Ayşe Yumuşak
YTÜ eğitim fakültesi Türkçe eğitimi bölümü mezunu bir öğretmenim. Daha yeni mezun olduğum için bilgilerimin taze

Online Türkçe Özel Ders Almak

Online Türkçe özel ders vermek için hazır olan 3425 öğretmenimiz bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de online özel ders veren öğretmenlerimizin alanında bilgi birikimi yüksek ve tecrübelidir. Sizlerde Türkçe branşında istediğiniz konu başlığı altında öğretmenlerimizden özel ders talep edebilirsiniz. Dilediğin zamanda dilediğin yerde online Türkçe özel ders alabilirsin.

Öğretmen Tercihim’de Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 65‘₺ dir. Sınavlara hazırlık sürecinde, okul derslerinde yüksek puan elde etmek ve %100 başarıya ulaşmak için ders talebinde bulun. Özel ders alacağın öğretmeni belirledikten sonra öğretmen ile anlık mesajlaşarak ders işleyişi hakkında konuş. Ders esnasında ne gibi dokümanlar kullandığı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Online Türkçe özel ders öğretmeni seçmek için sana referans olacak diğer noktalar ise öğretmen profilinde bulunan öğretmen tanıtım videosu ve özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerin yorumu olacaktır. Öğretmen tanıtım videosu içerisinde öğretmen kendinden ve ders işleyişi hakkında detaylı bilgi vermektedir. Öğrenci yorumları ise sana ders esnasında öğretmenin bilgi ve birikimi hakkında detayları öğrenmene yardım edecek. Öğretmen ile mesajlaşarak bilgi aldıktan itibaren artık özel ders saatini belirleyebilirsin. Öğretmeninden özel ders esnasında çalışma programı isteyerek çalışmalarına hız verebilirsin. Öğretmenimizden düzenli özel talep ederek öğrenci koçun olmasını sağlayabilirsin. Türkçe özel ders fiyatları en düşük 30₺ ile başlamaktadır.

 

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim ile online eğitim fırsatları ile tanış. İstediğin eğitim düzeyinde özel ders verme imkânı bulunmaktadır. İlkokul özel ders, ortaokul özel ders, lise özel ders ve daha birçok kategoride özel ders verme imkânı vardır. Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler. Öğretmen Tercihim olarak sana bir önerimiz var. Online özel ders alarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebilirsin. Öğretmen ile gerçekleştireceğin online özel ders ile anında derslerini tamamlayabilirsin. Herhangi bir 3.parti uygulama kullanma ihtiyacı olmadan tüm özel ders süreçlerini site üzerinden tamamlayabilirsin.

 

Türkçe Online Özel Ders Nasıl Verilir?

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Türkçe online özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur. Öğretmen kaydı oluşturarak yüzlerce öğrenciye ulaşma imkânı yakala. Profilinde yer alan tanıtım videosu özelliği ile daha çok öğrenciye ulaşma imkanı senin elinde. Profilinde yer alan puanlama sistemi ile her yapacağın görevde sana puan verilecektir. Sende seçtiğin branşta en ön sırada yer alabilirsin. Profilinde yer alan kısımda branşında en çok puana sahip olan öğretmeni inceleyerek daha iyi bir puan elde fırsatını kaçırma.

 

Özel ders vererek, Türkçe özel ders hakkındaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarmaya ne dersin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Türkçe online özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vererek kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa. Özel ders sonunda öğrencinden ders hakkında yorum istemeyi unutma! Yorumlar senin özel ders talebini arttıracaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt olup güçlü bir profil oluşturduktan sonra yapman gereken öğrencilerin senden özel ders talebinde bulunmalarını beklemen. Profilin ne kadar güçlü olursa özel ders almak isteyen öğrenci bulman kolaylaşacaktır.
Online özel ders verebilmek için profilinden “Online” seçeneğini aktif etmen gerekmektedir.
Öğretmen Tercihim’ de sadece ilkokul öğrencilerine değil, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine özel ders verebilirsiniz.
Kendini bir alanda yetkin, tecrübeli ve bilgi birikimli olarak görüyorsan tek yapman gereken öğretmen kaydı oluşturarak özel ders vermeye başlamak.
Öğretmen Tercihim’de 506 branş bulunmaktadır. İngilizce’den yazılıma, matematik’ten piyanoya ve diğer branşlarda özel ders verebilir, kendine ek gelir sağlayabilirsin.
Siz değerli öğrencilerimiz istediği branşta ve istediği ders formatında öğretmenlerden özel ders talebinde bulunabilir.
Öğretmen Tercihim’de Türkçe özel ders branşında sizler için 3425 öğretmen müsaittir. Özel ders talep etmeniz yeterli olacaktır.
Dil bilgisi ve paragraf sorularında hız kazanmak ve sınavlarda yüksek not elde etmek için Türkçe özel ders alabilirsiniz.
Ankara lokasyonunda Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücretleri 85₺’dir.
İstanbul lokasyonunda Türkçe özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücretleri 97₺’dir.