Loading...
Kapat

Kars Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 50Onaylı Öğretmen
  • 83₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
KARS / MERKEZ
Muratalagoz
Özel sektörde ve devlet okullarında 6 yıllık bir tecrübeye sahibim. Derslerde eğlenceli vakit gecirerek İngilizce öğrenelim birlikte.
Türkçe
KARS / MERKEZ
Seher KERENCİLER
Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum . 1 yıl Türkçe özel ders verdim. Şu an aktif olarak sınıf öğretmenliği
Matematik
KARS / MERKEZ
buket duman
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Şu an atanmış olarak Kars'ta bir okulda görev almaktayım. Aynı zamanda çeş
Matematik
KARS / MERKEZ
KÜBRA  ATAGÜL
YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİNDEN BİLGİSAYAR DONANIM, MS OFFİCE, TÜRKÇE, GEOMETRİ, MATEMATİK VE ALES SINAVI HAZIRLIK DERSLERİ..
Faruk 5 (0)
Türk Dili ve Edebiyatı
KARS / MERKEZ
Faruk
LGS,TYT ve AYT sınavlarına hazırlık yapıyorum. Çağdaş eğitim anlayışına uygun, eğitimi zaman ve mekanla sı
AYT
KARS / MERKEZ
Ahmet Coşkun
13 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 13 yıldır aktif bir şekilde çalışıyorum.
Bilgisayar
KARS / MERKEZ
Kübra Yıldız
Merhaba ben Kübra öğretmen . Hem Matematik hem Robotik Kodlama öğretmeniyim . 6 yıldır bir den fazla öğrenciye alanlarım kapsamında ders verdim ve
Türk Dili ve Edebiyatı
KARS / MERKEZ
Bora Nusret Namkoç
1995 Kars doğumluyum Kars Kafkas üniversitesi fen edebiyat fakültesi çağdaş Türk Lehçeleri ve edebiyatı Azerbaycan Türkçesi ve edebiyatı bö
Fen ve Teknoloji
KARS / MERKEZ
Can çelik
tıp öğrencisiyim. Ortaokul öğrencileri için matematik, geometri ve fen bilimleri derslerinde öğrencilere özel ders verebilirim.
Fen ve Teknoloji
KARS / MERKEZ
Dilek gök
Atatürk üniversitesi 2015 mezunuyum 3 yıl ücretli olarak çalıştıö alanımda başarılıyımdır.
AYT
KARS / MERKEZ
Meral Tüvel
23 yaşındayım, Edirne doğumluyum. Karslıyım. Türkçe ögretmeniyim.
Satranç
KARS / KAĞIZMAN
Ayşegül Tuncer
Aksaray Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 1 yıl Farabi yaparak Necmettin Erbakan Üniversitesi'n de de okudum. 4 yıldır MEB de çalışıyorum.
Kars özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Kars özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Kars özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Kars özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Kars konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Kars özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Kars özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Kars lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Kars Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Kars Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Kars matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Kars İngilizce Özel Ders

Kars Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Kars İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Kars lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Kars müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Kars lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 83₺’dir.
Kars lokasyonunda özel ders vermek üzere 50 öğretmen bulunmaktadır.
Kars'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.