Artık aradığın özel derse ulaşmak çok kolay!

Dilediğin branşta binlerce eğitmen arasından sana en uygun olanı seç, derse hemen başla.

İstersen matematik istersen yoga! İngilizce'den Korece’ye, Yazılım'dan Diksiyon'a. Aradığın ne varsa hepsi Öğretmen Tercihimde.

Özel Ders Almanın En Kolay Yolu

Ara

Detaylı arama ile özel ders kategorilerinden ilgilendiğin branşı seçerek bulunduğun yerde, dilediğin özelliklerde özel ders veren eğitmenleri kolayca ara.

Bul

Seçtiğin ders veren ile iletişime geçip anlaştıktan sonra uygun olduğun zamanları belirle.

Başla

Dilersen canlı görüşme ile online özel ders, dilersen yüz yüze eğitim seçenekleri ile hemen özel derse başla.

Öğretmen Tercihim Sana Neler Sunacak

Eğitimli öğretmenler, koçlar, profesyoneller, doğal yetenekler, okul ve sınavlara destek. Öğretmen Tercihim iyi yaptıkları işe dair bilgi ve tutkularını paylaşmak isteyen yetenekli öğretmenlerinin topluluğudur. Kalitesi ve profesyonelliği ile ihtiyacına, uygun öğretmeni bul hemen özel derse başla. Öğretmen Tercihim istediğin her şeyi öğrenmene olanak sağlar! Yüz yüze veya online alacağınız 650'den fazla alanı keşfet. Müzik, okul, yabancı dil, matematik sanat ve hobi, spor. Artık bahane yok, bir şeyler öğrenip ilerleme vakti! Üstelik hiçbir ücret ödemeden! Siz de kahve içme rahatlığıyla vakit kaybetmeden online eğitimlere veya birebir eğitimlere başlayabilir ve öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Öğretmen Tercihim özel ders almanın en akıllı ve keyifli yolu...

Avantajlarımızı keşfet

Sağladığımız bir çok kolaylık ile sende bu yolculuğa dahil ol.

mail

ÜCRETSİZ BİLGİLENDİRME

Ders talebiniz onaylandığında öğretmenin iletişim bilgileri sms olarak iletilir. Ayrıca; Ders saatinden 2 saat önce öğretmeninize ve size hatırlatma sms’ i yönlendirilir.

öğretmen tercihim

ONLİNE ÖZEL DERS

Sistemimizdeki canlı sınıf özelliği sayesinde yeni bir uygulama aramakla zaman kaybetmez ve online özel derslerinize hemen başlayarak vakit kazan uzaktan eğitime hemen başla.

basit-arayüz

BASİT ARAYÜZ

Özel ders ilanı : Sana uygun eğitmeni hala bulamadın mı ? İyi bir eğitmen arayacak vaktin yok mu? Hemen özel ders ilanı oluştur aradığın branşta ve kriterlerdeki eğitmenler sana ulaşsın.

Sık Sorulan Sorular

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
Özel ders almak için aradığın her branştan eğitmen Öğretmen Tercihim ’de. Özel ders almak isteyenlerin arasında yerini almak için hemen öğrenci olarak kaydol ve derse başla. Hemen branşını belirle, bütçene uygun eğitmeni seç ve özel derse başla.
Online özel ders alabilmek için Öğretmen Tercihim’de ek uygulamaya ihtiyacın yok. Siteye entegre edilen canlı ders özelliğimiz ile Türkiye’nin her yerinden özel ders veren öğretmenlerden ders alabilirsin. Üstelik canlı ders alabilmek için ek ücret ödemen gerekmez.
Öğretmen Tercihim ‘de özel ders sadece online ile sınırlı değil. Hangi şehirde olursan ol, Türkiye’nin her yerinden eğitim veren eğitmenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri seç, sana en yakın eğitmenleri gör.
Öğretmen aramakla vakit kaybedemem diyorsan tam sana göre bir özelliğimiz var. Hemen profiline giderek öğrenciler için oluşturduğumuz özel ders alanında öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Bu sayede fiyat aralığını kendin belirleyebilir ve özel ders ilanına başvuran eğitmenlerden dilediğini seçebilirsin.
Öğretmen Tercihim’de en çok özel ders alınan derslerden olan matematik özel ders, fizik özel ders ve türkçe özel ders gibi alanlarda ders alabilirsin. Ayrıca yazılımdan spora, yabancı dilden sanata yüzlerce alanda özel ders alabilirsin.
Öğretmen Tercihim ‘de özel ders ücretleri saatlik olarak belirlenmektedir. Özel ders ücretleri eğitmenler tarafından belirleniyor. Her bütçeye uygun eğitmenlerin arasından dilediğini seçip hemen ders almaya başlayabilirsin.

Hemen Kayıt Ol.

Avantajlardan Yararlanma Şansını Kaçırma!

Son Kayıt Olan Öğretmenler