Kapat

Özel Ders Vermenin En Kolay Yolu

Tecrübeli özel ders öğretmeni arayan yüzlerce farklı öğrenci için özel ders ver! O öğretmen sen olabilirsin! Bunu öğrenmenin en kolay yolu, ders veren öğretmenlerin arasına katılmak. Hadi, durma! Özel ders verenler kervanına katılan yüzlerce eğitmen gibi sen de online özel ders ver. Bildiklerini öğrencilerinle paylaş.

Özel Ders

Özel ders almak günümüzde öğrencilerin ve velilerin en çok tercih ettikleri eğitim yöntemleri arasında yerini almıştır. Özellikle son zamanlarda artan taleple özel ders vermek isteyen öğretmenler için de ek kazanç imkanı doğmuştur. Özellikle online ders verme durumu, sürekli değişen sınav sistemiyle büyük oranda artmıştır. Ayrıca bunun için illaki Eğitim Fakültesi mezunu olmak veya bir formasyon sahibi olma şartı yoktur. Üniversitede okurken ek gelir sağlamak için uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim yöntemleri ile dersler verebilmen mümkündür. Bunun için Öğretmen Tercihim’ in online özel ders ver veya yüz yüze özel ders ver fırsatlarından yararlanabilirsin.

Öğretmen Tercihim’in Sunduğu Tüm Avantajlar

PRATİK

Öğretmen Tercihim'e kayıt olduktan sonra site içi kullanım son derece pratiktir. Aynı zamanda anlamadığın kısımlar için "Nasıl kullanılır?" butonuna tıklaman yeterli.

YENİLİKÇİ

Öğretmen Tercihim ekibi olarak her geçen gün sizlere en yeni ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

KALİTELİ

Özel ders verenler, kaliteli altyapımız sayesinde bizi tercih etmeye devam etmektedirler. Sen de sağladığımız kaliteli özelliklerimiz sayesinde Öğretmen Tercihim'i seçebilirsin.

ÇEŞİTLİ

Öğretmen Tercihim' de aradığın her branştan ders verebilirsin. İster seramik sanatçısı istersen programlama uzmanı ol. İstediğin her branştan ders vererek hem ek gelir sağla hem de öğrencilerine branşını sevdirmenin hazzını yaşa.

GÜVENİLİR

Sahip olduğumuz güvenli ödeme sistemi tamamen senin güvenliğin için özenle kontrol halindedir. Aynı zamanda kişisel bilgilerin tamamen koruma altındadır. Bu sayede için rahat bir şekilde derslerine katılabilirsin.

Online ders vermek istiyorum diyorsan!

Özel ders vermenin en kolay yolu için doğru yerdesin!

Sen de alanına dair edindiğin bilgi birikimini başkalarına aktarmak istiyor musun? Eğer “online özel ders vermek istiyorum” diyenlerdensen, durma! Hemen online özel ders ver! Öğrencilerinin başarılı olmasını sağla!

Neden Öğretmen Tercihim’i Tercih Etmelisin?

Online veya yüz yüze dersler verirken Öğretmen Tercihim’i tercih etmenin pek çok sebebi var. Uzmanlarımız tarafından tamamen seni düşünerek geliştirilen özelliklerimiz arasında:

Dünya Seni Tanısın

Sana özel profil sayfasında tecrübelerinden, eğitim hayatından bahset. Ders anlatış yönteminden kullandığın materyallere kadar her türlü bilgiyi de eklemeyi unutma. Bu sayede dünya nasıl bir öğretmen olduğunu öğrensin! Onlara en iyi özel ders öğretmeni kimmiş sen göster.

Öğrenci İlanları

Artık özel ders vermek isteyip günlerce öğrencilerin seninle iletişim kurmasını bekleme devrine son! Öğretmen Tercihim, sunduğu “Öğrenci İlanları” özelliği sayesinde öğrencilere ulaşabilmeni sağlıyor. “Özel ders ilanı ver” kısmından öğrencilerin yüzlerce farklı ilanına göz atarak uygun olana başvurabilirsin. Bu sayede branşında ders almak isteyen öğrenci ile anında iletişim kurabilirsin. Böylece sen de özel ders verenler arasına katılabilirsin.

Özel Ders Takibi

Ders takvimi sayesinde tek bir takvimden bütün derslerini organize et. Üstelik takviminize eklediğiniz her ders için ücretsiz ders hatırlatma SMS' leri alacağınızı unutmayın. Bu sayede her türlü unutkanlığın önüne geçerek derslerini başlatabilirsin.

Uzaktan Eğitim

Başka herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan uzaktan eğitim verebilirsin. Online özel ders sayesinde görüntülü konuşma yaparak özel derslerine katılabilirsin.

Öğrenci Yorumları

Öğrencilerinden her ders sonrası yorum talep etmeyi unutma. Bu sayede diğer öğrencilerin de seni tanımasını sağlayabilirsin.

Zengin İçerikli Profil Sayfası

Eğitim videolarını paylaşırken hakkınızda daha detaylı bilgi vermek için tanıtım videoları ekleyebilirsin. Tamamen sana özel profil sayfasını dilediğin gibi renklendir!

Size Özel Online Ders Takvimi

Günün her saatinde aradığınız her derse ulaşabilmen için online ders takvimine göz atmayı unutma!

Öğretmen Tercihim'in Sana Sunacağı Diğer Avantajlar

İster alanında uzman bir öğretmen istersen heyecan dolu bir üniversite öğrencisi ol. Öğretmen Tercihim' de ders vermek için azimli ve istekli olman bizim için yeterli.

Uzman olduğun branşta ders vermenin avantajlarını yaşayın.

 • İstersen uzaktan eğitim ile online dersler yapabilirsin. Ya da birebir metodu ile derslerine katılabilirsin.
 • Her bütçeye uygun ders seçenekleri sayesinde daha çok öğrencinin seni bulmasını sağlayabilirsin.
 • Ek kazanç sağlarken branşında uzmanlaşarak alanının en iyi öğretmeni olmayı deneyimleyebilirsin.
 • Tamamen kendi yöntemlerinle derslerini işleme fırsatı!
 • Özgürce ders vermenin hazzını yaşa!

Sen de alanına dair edindiğin bilgi birikimini başkalarına aktarmak istiyor musun? Eğer “online özel ders vermek istiyorum” diyenlerdensen, durma! Hemen online özel ders ver! Öğrencilerinin başarılı olmasını sağla!

Sıkça Sorulan Sorular

En çok merak ettiğin soruları senin için cevapladık. Kafana takılan her türlü soru ve görüşlerin için bize yazmayı unutma!

Dünyanın en yaygın konuşulan dili olması İngilizceyi önemli bir statüye sokmaktadır. Dünya genelinde ortak konuşulan bu dil, pek çok alanda da kullanılmaktadır. İnternetten uluslararası sivil havacılığa kadar her alanda resmi dil olarak kullanılır. Aynı zamanda günümüzde iş hayatında da en çok aranan dillerden olduğunu unutmamalıyız. Öyle ki iyi firmaların hepsi iyi seviyede İngilizce bilmek şartını aramaktadırlar. Bu durum gün geçtikçe hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu nedenle İngilizce ders almak isteyen öğrenci sayısında gün geçtikçe daha çok artış olmaktadır. Öğretmen Tercihim’ in diğer branşlarda olduğu gibi İngilizce için de online özel ders ver veya birebir özel ders ver seçenekleri mevcuttur.
Öğretmen Tercihim’de ders vermek için mezun olman veya bir kurumda çalışıyor olman gerekmez. Üniversite öğrencisi olup yetkin olduğunu düşündüğün bir alanda dersler verebilirsin.
Saatlik ders ücretlerini her öğretmen kendisi belirlemektedir. Değişen ders ücretlerine eğitmenlerin profil sayfalarından ulaşabilirsin.

Online ders vermek için branşında uzman olman seni her zaman rakiplerinden bir adım öne çıkaracaktır. Bu nedenle özellikle uzman olduğun branştan dersler vermeye başlayabilirsin. Özellikle öğrencilerin en çok tercih ettikleri ders alanları şunlardır.

LGS, KPSS, TYT, AYT, DGS, IELTS, TOEFL, YDS, YDT, YÖKDİL, Hazırlık

Bunlar, Öğretmen Tercihim'de ders verebileceğiniz alanlardan sadece bir kısmı. İster bu alanlardan ister uzman olduğun başka branşlardan online ders ver. Branşını bir başkasına sevdirmenin verdiği mutluluğu sen de yaşa.

İlk defa özel ders verenler için merak edilenleri senin için sıraladık. Ders vermeye başlamadan önce aşağıda yer alan ders verirken dikkat edilmesi gereken hususlar kısmına bir göz at deriz!

 • İlk olarak öğrenci veya veli ile görüşerek ders alacak kişinin seviyesini öğren. Bu sayede nasıl bir yol izlemen gerektiğinin bir taslağını oluşturabilirsin.
 • Ders vereceğin öğrenci için detaylı bir analiz yaptıktan sonra ders çalışma programı hazırla. Bu planı öğrenci veya veli ile paylaşarak nasıl bir düzende ilerleyeceğinizin kaba bir paylaşımını yapabilirsin. Bu sayede hem öğrencilerin hem de velilerin sana güvenmesini sağlayabilirsin.
 • Vereceğin derslerin zamanının net olması önemli. Çünkü sürekli değişen gün ve saat, zaman kayıplarına neden olabilmektedir.
 • Amaç, öğrencinin dersi severek başarıya ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için sıkıcı konu anlatımları yerine eğlenceli ve dikkat çekici içerikler hazırlanmalıdır.
 • Soru çözümlerine büyük özen gösterilmelidir. Çünkü öğrencilerin %90 ı için asıl problem, konu çalışmaktan daha çok konuların sorulara uyarlanmasıdır. Bu nedenle soru çözümlerine daha çok zaman ayırılmalıdır.
 • Dersler ilerledikçe gidişat hakkında raporlamalar yapmak önemlidir. Bu sayede neye ihtiyaç olduğu somut bir şekilde anlaşılır.
 • Bir hedefi olmayan öğrenci için gerektiğinde koçluk yapışılmalı. Çünkü bir hedef olmadan verdiğin derslerin de net sonuçlar doğurmasını bekleyemeyiz. Ne istediğini ve ne için çabaladığını bilmeyen öğrencinin başarılı olması son derece zordur.
 • En önemlisi, sabırlı ol! Ders vereceğin öğrencinin orada anlamak için olduğunu unutma. Eğer her şeyi anlayıp yapabilseydi zaten sana ihtiyacı olmazdı.
Sisteme kayıt olup profilini düzenledikten sonra sisteme kaydın tamamlanır. Bu sayede artık öğrenciler, branşına göre arama yaptıklarında seni de görebilecekler. Senden ders talebinde bulunmak isteyen öğrenciler ile otomatik olarak iletişime geçebileceksin. Aynı zamanda site içi mesajlaşma özelliğimiz sayesinde öğrencilerin ile kolay bir şekilde iletişime geçebileceksin.

Öğretmen Tercihim' de “online özel ders ver” veya “yüz yüze özel ders ver” seçeneklerinden yararlanmak için eğitim fakültesi çıkışlı olman ya da bir formasyona sahip olman gerekmiyor. Eğer kendine güveniyorsan, branşında uzmansan ders vermeye hemen başlayabilirsin. Çünkü birilerine bildiğin şeyleri öğretmenin de bir öğretmenlik olduğunu unutma. Bunun için özellikle o branştan mezun olman gerekmez.

Dünyada her şeye değer biçilebilir ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir.
- Socrates

Socrates, Atatürk, Thomas Addison ve daha nice önemli kişilerin de dediği gibi öğretmen olmak paha biçilemezdir. Dünyanın neresinde olursan ol, online özel ders vererek branşını başkalarına sevdirmenin paha biçilemez hazzını yaşayın!

Öğrencilerine ders vermek için yapman gereken ilk şey, Öğretmen Tercihim’ e öğretmen olarak kayıt olmak. Daha sonra detaylı ve güçlü bir profil hazırlamalısın. Profilinde branşını, deneyimini, eğitimlerini, ders ücretini belirle. Aynı zamanda kısaca kendini tanıtmayı da unutma. Son olarak öğrencilerin seni bulmasını bekle. Eğer beklemek istemiyorsan öğrenci İlanları kısmından öğrencilerine ulaşabilirsin.

Ders ücreti belirlemede dikkat etmen gereken şey, sahip olduğun deneyimlerdir. Aynı zamanda ders mekanı da ders ücretini belirlemede son derece etkilidir.

İlk defa ders vereceksen özel ders ücreti belirlemeden önce yapman gereken şey basit. Ders vermek istediğin alana ait ücretleri, öğretmenlerin profil sayfalarından inceleyebilirsin.

İlk olarak öğrenci senden ders talebinde bulunmalıdır. Talebi onaylandıktan sonra ders ücretini sisteme yatırması gerekmektedir. Tarafımıza iletilen ders ücreti için onay verdikten sonra senin yapmanız gereken sadece derslerine katılım sağlamak. Ücretini özel dersten sonra ders hesabına otomatik olarak gönderiyoruz.

Öğretmen Tercihim, sunduğu güvenli ödeme sistemi sayesinde kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutmaktadır.

"Online özel ders vermek istiyorum ne yapmalıyım?" sorusunun cevabı için gerekli sıralama aşağıdadır. Ders verirken yapman gerekenler için okumaya devam et.

Öğretmen Tercihim, Türkiye' nin dört bir yanından ders veren öğretmenleri bir araya getirmektedir. Alanında uzman olduğun branştan ders vermek istiyorsan izlemen gereken sıralama şöyledir.

 1. Sisteme öğretmen olarak kaydol.
 2. Profilini düzenle.
 3. Kendini tanıtan bir tanıtım videosu çek.
 4. Öğrencilerin seni bulmalarını bekle.
 5. Beklemek istemiyorsan "Öğrenci İlanları" kısmına başvur.

Hadi durma! Sen de online ders ver! “Online özel ders vermek istiyorum” diyen yüzlerce farklı eğitmenin arasına katıl. Aynı zamanda her türlü soru-görüş ve problem için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsin.

Hemen Kayıt Ol.

İster alanında uzman bir öğretmen istersen heyecan dolu bir üniversite öğrencisi ol. Öğretmen Tercihim' de ders vermek için azimli ve istekli olman bizim için yeterli.

Öğretmenlerimiz Ne Diyor?

Öğretmen Tercihim üzerinden özel ders vermiş öğretmenlerimizin yorumları...

İlan Detayları